اظهارات منتسب به ناطق نوری و روحانی دروغ است

به گزارش خبرگزاری مهر، یک مقام مسئول در دفترحجت‌الاسلام ناطق‌نوری خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها در خصوص دیدار با رییس‌جمهور و گفتگوهای نقل شده را تکذیب کرد.

این مقام مسول افزود: جملات انتسابی  به حجت‌الاسلام ناطق‌نوری و حجت الاسلام روحانی از اساس کذب بوده است.

وی با اشاره به ضرورت رعایت اخلاق حرفه‌ای و حقظ آرامش در فضای سیاسی کشور در رسانه‌ها افزود: انتشار این نوع اخبار قطعا آلوده به اغراض سیاسی و برخلاف توصیه‌های مقام معظم رهبری برای پرهیز ار ایجاد فضای تقابل و دوگانگی در عرصه سیاسی کشور است.

رییس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری گروه‌های سیاسی و رسانه‌ها را به حفظ وحدت و آرامش در کشور توصیه کرد.

بنابراین گزارش برخی رسانه ها گزارش داده بودند که ناطق نوری اخیراً در دیدار با روحانی از سخنان وی که راوی تقابل در حاکمیت است ابراز نگرانی کرده است .روحانی نیز در مقابل پاسخ داده است:طیف افراطی مدام علیه دولت سخن میگویند،کارکرد این سخنان این است که برای مدتی افراطی ها را سرگرم می کنیم و از سوی دیگر بطرف غربی نیز پیامی مبتنی بر استقلال دولت نسبت به دیگر نهادها داده می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اظهارات منتسب به ناطق نوری و روحانی دروغ است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات