مطهری هیئت عالی حل اختلاف قوا را هم زیرسوال برد!به گزارش جهان، علی مطهری که در فضای سیاسی و رسانه ای کشور به اتخاذ مواضع شاذ و خرق عادت معروف است باردیگر در اظهار نظری قابل تامل نهاد مشورتی هیئت عالی حل اختلاف قوا را زیر سوال برد. مطهری  در گفتگو با ایسنا درباره ارجاع پرونده مینو خالقی به هیأت حل اختلاف گفتته است ارجاع این موضوع به هیأت به درخواست برخی روسای قوا نیز کار درستی نبود و نوعی فرار از مسأله بود . اساسا هیأت حل اختلاف بین قوا از زمان آقای احمدی نژاد پا گرفت. ایشان وقتی می خواست قانونی را اجرا نکند تعلل می کرد و درخواست ارجاع به هیأت حل اختلاف می داد تا موضوع مشمول مرور زمان شود و در نهایت این قانون را اجرا نمی کرد.

این اظهارات مطهری درباره هیئت عالی حل اختلاف قوا درحالی است که طبق بند 7 از اصل 110 قانون اساسی  حل اختلاف وتنظيم روابط قواي سه گانه جزو وظایف و اختیارات رهبری است. همچنین تاکنون موضوعات اختلافی همچون قانون بودجه سال 91 ، هدفمند سازی یارانه ها، استیضاح وزیر کار دولت دهم و ... در این هیئت مورد بررسی قرار گرفته است.

گفتنی است چندی پیش هیئت عالی حل اختلاف قوادرباره ابطال صلاحیت "مینو خالقی" نیز  نظر شورای نگهبان را  تأیید کرد.

منبع:خبرگزاری بسیج

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مطهری هیئت عالی حل اختلاف قوا را هم زیرسوال برد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات