چند ناشر نمایشگاه امسال محروم شدند؟به گزارش جهان، همایون امیرزاده رئیس شورای نظارت و ارزیابی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با فارس پیرامون آراء صادر شده از سوی کمیته رسیدگی به تخلفات ناشران اظهار داشت: تا پایان روز دهم نمایشگاه کتاب تهران 110 رای از سوی کمیته صادر شده است.

امیرزاده با بیان اینکه آراء به شرح ذیل است گفت: درج در پرونده ناشر 1 مورد، تعطیلی یک روزه غرفه دو مورد، تعطیلی تا پایان نمایشگاه کتاب 8 مورد، محرومیت از نمایشگاه کتاب تهران و نمایشگاه استانی 60 مورد اعلام شده است.

وی با بیان اینکه 33 مورد فروش کتب سایر ناشران مشاهده شده است که شامل بیشترین تخلفات نمایشگاهی بود گفت: نقد کردن بن‌های الکترونیکی 13 مورد و 11 مورد فروش کالای غیر کتاب مشاهده شده است، 8 مورد هم فروش کتب افست فاقد مجوز رصد شد که جزء تخلفات محسوب می‌شود.

رئیس شورای نظارت و ارزیابی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: یک مورد در خصوص ضرورت عدم رعایت شئونات اسلامی رای صادر شد که بر مبنای آن اخطار کتبی و تذکر و درج در پرونده اعلام شده است.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چند ناشر نمایشگاه امسال محروم شدند؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات