روایت الهام حمیدی از 7 ماه همجواری با همسر شهیدباباییبه گزارش جهان، این بازیگر که با ایسنا گفت‌وگو می‌کرد، سپس احساس خود نسبت به خانواده‌های رزمندگان دفاع مقدس را این طور توصیف کرد: اگر روزی سازندگان سریال‌های دفاع مقدسی تصمیم بگیرند درباره زندگی سایر رزمندگان و سرداران شهید دفاع مقدس، فیلمی بسازند و بنده لایق ایفای نقش همسران شهید باشم، حتما بازی در نقش همسران رزمندگان اسلام برایم افتخار است.

الهام حمیدی گفت: از روز اول آشنایی با خانم صدیقه حکمت همسر خلبان شهید سرلشگر بابایی، احساس آرامش ایشان که در صورت و صحبت‌شان موج می‌زد و نوعی آرامش وصف نشدنی را القاء می‌کرد که باعث جذب بنده شد.

وی افزود: این مساله موجب دلبستگی بنده به ایشان و داستان سریال «شوق پرواز» شد. از نظر بنده ایشان اسطوره صبر، گذشت، آرامش، مهربانی، مقاومت و عشق به همسر بود. به عقیده بنده همسر شهید بابایی ویژگی‌های لازم برای تبدیل شدن به الگوی خوب برای دختران و زنان ایران عزیز را دارد.

بازیگر نقش همسر شهید بابایی در سریال «شوق پرواز»، ملیحه حکمت را مادر، همسر و مدیری صبور و خوش‌فکر دانست و افزود: طی هفت ماهی که در خدمت ایشان بودم، سبک زندگی حاکم بر خانواده شهید بابایی را می‌آموختم، حتی یک بار هم نشد که گِله و شکایتی از سختی‌ها و کاستی‌های روزگار به زبان بیاورند. ایشان معلمی صاحب فکر و مدیری پویا و فعال بودند که عضویت در شورای اسلامی شهر قزوین بسترساز حضور اجتماعی و سیاسی ایشان در جامعه امروز ایران بود.

حمیدی از درگذشت صدیقه حکمت به عنوان فقدان دوستی خوب و تاثیرگذار یاد کرد و افزود: در جریان ساخت سریال، هفت ماه در قالب شخصیت همسر شهید بابایی زندگی کردم و سعی کردم خودم را به نحوی به ایشان نزدیک کنم که بتوانم زندگی واقعی از خانواده شهید بابایی را بازی کنم. فقدان ایشان برایم غیرقابل باور است. ایشان را همچون مادری عزیز، دوست داشتم.

وی با بیان اینکه عشق شهید بابایی به همسرشان شبیه رمان‌های عشقی بود، خاطرنشان کرد: عوامل سریال «شوق پرواز» تلاش زیادی کردند تا بخش‌هایی از زندگی رزمندگان اسلام و خانواده‌هایشان را به درستی به نمایش بگذارند. بر این باورم که عشق اعضای خانواده شهید بابایی به یکدیگر، به ویژه عشق شهید به همسرش و عشق همسر به شهید تجسم عشقی است که در کتاب‌های رمان نوشته می‌شود. اکنون که عکس ایشان را در کنار عکس شهید بابایی می‌بینم احساس می‌کنم ایشان به همان عشق آسمانی که همواره از آن سخن می‌گفت، رسید. ایشان از دوری شهید بابایی زجر زیادی کشید.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روایت الهام حمیدی از 7 ماه همجواری با همسر شهیدبابایی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات