آل اسحاق: نفت باشگاه بی ارزشی نیست/ زیر قیمت نمی فروشیم

آل اسحاق: نفت باشگاه بی ارزشی نیست/ زیر قیمت نمی فروشیمحسین آل اسحاق دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران در گفتگو با خبرنگار  فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ درباره تمدید مهلت ارائه پاکت های پیشنهادی متقاضیان خرید باشگاه نفت تهران، اظهار کرد: با توجه به تعدد متقاضیان، برگزاری جلسه توجیهی فروش باشگاه نفت در روز چهارشنبه هفته قبل و تعطیلات آخر هفته، متقاضیان برای مطرح کردن شرایط واگذاری در جلسات هیئت مدیره خود و تهیه ضمانت نامه بانکی از ما درخواست کردند در صورت امکان مهلت ارائه پاکت ها را تمدید کنیم.


وی افزود: پس از برگزاری جلسه با اعضای کارگروه به این نتیجه رسیدیم که مهلت دریافت پاکت متقاضیان را 3 روز و تا پایان وقت اداری سه شنبه 11 خرداد تمدید کنیم.


آل اسحاق درباره این که با توجه به برگزاری جلسه هیئت مدیره باشگاه ملوان آیا به صورت ویژه هیئت مدیره این باشگاه، چنین درخواستی داشته است یا خیر، بیان کرد: تنها ملوان خواستار تمدید مهلت ارائه پاکت ها نبود. بلکه چند شرکت دیگری که در جلسه توجیهی حضور داشتند و همچنین یکی، 2 فرد دیگر هم از ما این موضوع را درخواست کردند.


وی ادامه داد: هر کسی قصد حضور در مزایده باشگاه نفت را داشته باشد تا سه شنبه پاکت مبلغ پیشنهادی خود را همراه با ضمانت نامه بانکی به ما تحویل بدهد. پس از دریافت این پاکت ها تا پایان هفته تکلیف واگذاری باشگاه نفت قطعی می شود. به هر حال به دلیل این که باشگاه نفت دولتی نیست، ما برای برگزاری مزایده تابع مناقصه های دولتی نیستیم. بنابراین وظیفه داریم جنسمان را به بهترین شکل و بالاترین قیمت به فروش برسانیم.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آل اسحاق: نفت باشگاه بی ارزشی نیست/ زیر قیمت نمی فروشیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات