عیادت مدیرکل فرهنگ و ارشاد گلستان از خبرنگار پیشکسوت ایرنا

به گزارش ایرنا در این دیدار که رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گلستان، معاون فرهنگی و شماری از مسوولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز حضور داشتند، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت از آخرین وضعیت جسمی برزگر جویا شد.
در این دیدار، عیسی برزگر با تشکر از حضور مدیران فرهنگی گلستان گفت: اینکه برای نخستین بار در طول ادوار مختلف مدیرکل کنونی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سراغ قدیمی ترین خبرنگار منطقه را گرفته باعث روح افزایی و نشان از رویکرد دولت در توجه به مسائل و مشکلات هنرمندان و فرهنگ دوستان دارد.
وی ابراز داشت: از سال 1360 و طی 35 سال دوره بازنشستگی برای نخستین بار مورد توجه قرار گرفتم و باعث شد باوجود بیماری و کسالت علاقه به کار خبر دوباره در وجودم پای گرفته و خون تازه ای در رگ هایم جریان یابد.
قدیمی ترین خبرنگار گلستان ادامه داد: این حضور و عیادت برای من، خانواده ام و دیگر بازنشستگان می تواند نقطه امیدی باشد تا همچنان دلگرم به خدمات گذشته و امیدوار به آینده باشیم.
این خبرنگار پیشکسوت ایرنا همچنین به بیان چند خاطره از دوران خدمت حرفه ای خود پرداخت.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز با تجلیل از آنچه که خدمات ارزشمند برزگر نامید، گفت: حضور چنین نیروهای توانمند و پیشکسوت باید برای نسل های جوان امروز که در عرصه خبر فعال هستند، الگو باشد.
حجت الاسلام علی اصغر فضیلت افزود: تجلیل و تکریم پیشکسوتان در حوزه های مختلف به خصوص در عرصه خبر به عنوان مجاهدان جنگ نرم در مقابله با تهدیدها و توطئه های دشمنان، سرچشمه های امید و تلاش را تقویت می کند.
وی تصریح کرد: قلم خبرنگار در گذشته و حال و آینده بسیار ارزشمند بوده، هست و خواهد بود و با این تقدیرها به خوبی و آنطور که شایسته و بایسته است نمی توان از خدمات صاحبان قلم قدردانی کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد همچنین از رییس ایرنا گلستان به سبب فراهم آوردن زمینه این دیدار تشکر کرد.
گفتنی است عیسی برزگر از دهه 30 وارد عرصه خبر در استان مازندران شد و پس از سالها فعالیت در بخش های مختلف فرهنگ و هنر سال 1360 به افتخار بازنشستگی نائل آمد.
همچنین مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان پیش از این دیدار از حبیب الله قلیشلی نخستین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و صاحب امتیاز و مدیر مسوول روزنامه اقتصاد پویا در بیمارستان شهید صیاد شیرازی گرگان عیادت کرد.
3014/1648/6203

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عیادت مدیرکل فرهنگ و ارشاد گلستان از خبرنگار پیشکسوت ایرنا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات