علاقه مند به تعمیق روابط با ایران در حوزه فناوری هستیم

به گزارش خبرگزاری مهر، «میشاییل هویپل»در دیدار با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه شهر وین علاقه مند به گسترش و تعمیق همکاری های خود با تهران است، گفت: امیدوار هستیم با تشکیل کارگروه نیازهای عنوان شده در قراردادها و برآورده شدن آنها به صورت مدون و مستمر پیگیری شده و قراردادهای منعقد شده به نتیجه برسند.

شهردار وین، گسترش همکاری های فناورانه و نوآورنه را بستر مناسبی برای توسعه کشورها و شهرها دانست و بر تعمیق همکاری های تهران و وین تاکید کرد.

وی افزود: کاملا با نظر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ایران موافقم که توسعه اقتصاد و نیازهای محیط زیستی تنها از طریق فناوری به یکدیگر متصل می شوند و وین در این زمینه تجربه های خوبی دارد که می توانیم در اختیار طرف ایرانی قرار دهیم.

هویپل با بیان اینکه راه حل معضل پسماند درون مقصد و زنجیره وار است، تصریح کرد: باید برای رفع معضل پسماندها و آلودگی های محیط زیستی باید یک نگاه لجستیکی وجود داشته باشد و از فناوری برای حل آن بهره برد.

شهردار وین با مهم خواندن توجه به مساله فناوری، اظهار کرد: توجه ویژه به فناوری آینده جوانان، توسعه شهرها، ایجاد اشتغال و توسعه آموزش را در پی خواهد داشت و می تواند مهم ترین انتخاب برای توسعه اقتصاد کشورها و شهرها باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «علاقه مند به تعمیق روابط با ایران در حوزه فناوری هستیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات