تیم گردش‌نما فاتح اولین رالی فصل 95 در شیراز شد

اتومبیلرانی اولین مرحله مسابقات رالی قهرمانی کشور در شیراز با ایستادن تیم گردش‌نما بر سکوی نخست خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین رالی فصل 1395 مسابقات رالی قهرمانی کشور روز پنجشنبه و جمعه (6 و 7 تیر) با پیروزی میثاق قاسمی و حامد مجد، راننده و کمک راننده تیم رالی گردشنما به پایان رسید و رانندگان تیم قزوین و ستارگان سرعت دوم و سوم شدند.

قاسمی که پیش از شروع مسابقه هم مدعی اول پیروزی در این مسابقه به شمار می‌رفت، در پایان روز اول با اختلاف 53 ثانیه در تعقیب آرمان طاهردوست راننده تیم ستارگان سرعت بود. وی در روز دوم موفق شد این اختلاف را جبران کند و به عنوان سریع‌ترین راننده، رالی شیراز را به پایان برساند.

دیگر ماشین تیم تازه تاسیس گردش‌نما که اولین رالی تیم خود را تجربه می‌کرد، با رانندگی حمید رمضانپور و کمک رانندگی کوروش گیفانی مسابقه را در رتبه ششم به پایان رساند تا با کسب 8 امتیاز ارزشمند دیگر تیم گردشنما را با 33 امتیاز فاتح قاطع رالی شیراز کند.

همچنین محمد مهدی ابوترابیان و مسعود اسماعیل‌زاده از تیم قزوین که روز اول رالی را در رده سوم به پایان رسانده بودند، سریع‌ترین زمان‌های روز دوم را ثبت کردند و موفق شدند در نهایت مسابقه را در رده دوم به پایان برسانند تا خود را به عنوان یکی از جدی‌ترین مدعیان این فصل معرفی کنند.

آرمان طاهردوست و وحید شفیع‌پور که سریع‌ترین ماشین روز اول بودند، نتوانستند فرم خوب روز اول را حفظ کنند و در پایان مسابقه در رده سوم قرار گرفتند. رقابت نزدیک طاهردوست و ابوترابیان در روز دوم در پایان با اختلاف اندک 10 ثانیه‌ای و برتری ابوترابیان به پایان رسید.

در پایان مسابقه اول در شیراز، تیم گردش‌نما با 33 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، تیم قزوین با 30 امتیاز دوم و تیم ستارگان سرعت نیز با 21 امتیاز سوم است. تیم یوتاپ نیز بعد از به خط پایان نرسیدن هر دو خودروی تیم، بدون امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی قرار گرفت.

تیم گردش‌نما ب ا این پیروزی از مدعیان جدی قهرمانی این فصل خواهد بود. قاسمی که یکی از سریع‌ترین رانندگان رالی چند سال اخیر ایران بوده، به همراه حامد مجد که از کمک راننده‌های موفق و باتجربه ایران است، خیال تیم را از پیروزی در مسابقات این فصل راحت کرده است. حمید رمضان‌پور در کنار کوروش گیفانی نیز در چند رالی اخیر نشان داده‌اند که مدعی جدی کسب امتیاز هستند و این ترکیب از تیم گردش‌نما نشان از عزم جدی برای فتح این فصل رالی ایران دارد.

مسابقه بعدی رالی در پایان تیر ماه در استان سمنان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تیم گردش‌نما فاتح اولین رالی فصل 95 در شیراز شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات