دروغ ۷ ساله گاردین فاش شد

یک خبرنگار روزنامه گاردین به مدت ۷ سال مطالب غیرواقعی را منتشر می‌کرد. العالم: گاردین اذعان کرد، یکی از خبرنگاران این روزنامه انگلیسی در مدت 7 سال مصاحبه ها و مقاله های ساختگی و غیر واقعی منتشر می‌کرد.

تحقیقات درباره «جوزف میتون» زمانی آغاز شد که برخی از شخصیت‌های مطالب منتشر شده به قلم آن ها شکایت کردند که هیچ گفتگویی با وی انجام نداده‌اند.

تحقیقات درباره میتون 6 ماه طول کشید.

لی گریداینیگ، رئیس دفتر گاردین در آمریکا گفت، جوزف میتون در سال 2009 کار خود را در گاردین آغاز کرد، و ابتدا خبرنگار آزاد بود.

میتون در هفت سال کار 64 مقاله نوشت. پس از تحقیقات کارشناسان 13 مقاله این روزنامه نگار به علت موثق نبودن به طور کامل از پایگاه گاردین حذف و بقیه این مقاله ها ویراستاری و تصحیح شد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دروغ ۷ ساله گاردین فاش شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات