حقوق و پاداش خطیب جمعه عربستان چقدر است؟

عربستان برای جبران کمبود خطیبان جمعه ، پاداش جداگانه برای هر خطیب تعیین کرده است. العالم: وزارت اوقاف و تبلیغات عربستان برای جبران کمبود خطیبان جمعه ، 500 ریال سعودی (بیش از 130 دلار) به عنوان پاداش ایراد هر خطبه نماز جمعه علاوه بر حقوق ثابت خطیب تعیین کرده است.

روزنامه عکاظ چاپ عربستان به نقل از محمد الامین الخطری رئیس دفتر وزارت اوقاف و تبلیغات در شهر مدینه منوره گزارش داد: شرط وزارت اوقاف و تبلیغات برای جذب خطیب جمعه این بود که داوطلبان باید پیش نماز یکی از مساجد باشند ولی چون بسیاری از داوطلبان تاکنون پیش نماز هیچ مسجدی نبودند ، وزارت اوقاف و تبلیغات از شرط خود انصراف داد و توانست خطبای جدیدی جذب کند.

جذب خطیبان جمعه جدید باز هم نتوانست کمبود خطیب جمعه را در عربستان جبران کند و وزارت اوقاف و تبلیغات سرانجام از افرادی که خطیبان ذخیره نامیده می شدند و قبلاً عذر آنها را خواسته بود، بار دیگر استفاده کرد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حقوق و پاداش خطیب جمعه عربستان چقدر است؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات