تظاهرات بحرینی ها در حمایت از آزادی شیخ علی سلمان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، بحرینی ها امروز جمعه تظاهراتی در همبستگی و حمایت از شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین برگزار کردند.

در این تظاهرات تصاویر شیخ علی سلمان حمل شد و شعارهایی علیه رژیم بحرین سر داده شد.تظاهرات کنندگان خواستار آزادی زندانیان سیاسی و در راس آنها رهبران مخالفان رژیم هستند شدند و بر ضرورت ورود به گفتگوی سیاسی که کشور را از بحران خارج کند تاکید کردند.

تظاهرات کنندگان بر ضرورت ادامه خواسته های سیاسی که کشور را از حالت فردی و قبیله ای به سوی نهاد سالاری و قانون و تشکیل حکومت مردمی سوق دهد تاکید کرد و خواستار پایان اقدامات تبعیض آمیز شدند و شعارهایی علیه اقدامات آل خلیفه ضد علمای دینی سر دادند.

در خطبه های نماز جمعه منطقه الدراز شیخ محمد صنقور گفت: گفتگو تنها راهکار خروج کشور از بحران کنونی است.علمای دینی که هدف قرار گرفته اند در پیشاپیش کسانی قرار دارند که علیه خشونت و افراط و فرقه گرایی مبارزه می کنند و آنها حامی وحدت اسلامی و ملی هستند و بر گفتگو و آشتی ملی اصرار دارند.آنها خواستار رفع تبعیض ها هستند.

وی افزود: چرا علمای دینی مورد حمله واقع می شوند؟آیا به این علت که خواستار اصلاحات و برقراری عدالت اجتماعی هستند؟آیا عدالت و اصلاح از اصول دین اسلام که منبع اصلی قانون کشور است نیست؟ گفتگو جدی و تلاش برای حل و فصل امور و توافق و رفع عوامل بحران زا و توجه به دغدغه های مردم و خواسته های آنها بهترین راه و کوتاهترین و کم هزینه ترین و سودمندترین برای حال حاضر و آینده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تظاهرات بحرینی ها در حمایت از آزادی شیخ علی سلمان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات