رفع تصرف حدود پنج هزار مترمربع از زمین های بستر رودخانه در بندرعباس

به گزارش خبرنگار ایرنا، جمشید عیدانی روز شنبه به خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده و اخذ دستور قضایی و با هماهنگی نیروی انتظامی ، ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شده در بستر رودخانه تخریب و چهار هزار و 887 مترمربع اززمین ها آزاد شد.
وی تصریح کرد: بر اساس قانون توزیع عادلانه آب هر گونه ساخت و ساز و تصرف بستر و حریم رودخانه ممنوع است.
عیدانی تاکید کرد: کشاورزان و باغداران و متقاضیان شن و ماسه رودخانه ای قبل از هر گونه اقدام در محدوده بستر و حریم رودخانه ها و سواحل ، مجوزهای قانونی را از آب منطقه ای هرمزگان دریافت کنند .
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای هرمزگان ابراز داشت: این شرکت از هر گونه دخل و تصرف بدون مجوز در محدوده حریم و بستر رودخانه ها بر اساس مفاد قانون توزیع عادلانه آب جلوگیری می کند.
خشک شدن رودخانه ها در هرمزگان به دنبال خشکسالی های 18 ساله سبب شده است تا بسیاری از زمین خواران به حریم رودخانه ها تجاوز کنند .
7198/ 6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رفع تصرف حدود پنج هزار مترمربع از زمین های بستر رودخانه در بندرعباس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات