حافظی: شهردار تهران قصد ایجاد سپرحفاظتی در برابر انتقادات دارد

رحمت الله حافظی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به سخنان اخیر شهردار تهران مبنی بر باج دادن برخی از شهرداران به شوراها برای حفظ جایگاه خود افزود: اگر خطاب قالیباف، در خصوص باج گیری، شهرداران و شوراهای سایر شهرها است، باید شهرداران و شوراهای همان شهرها در خصوص این مسائل صحبت کنند.
وی اظهار کرد: اگر ایشان از چنین مسائلی در خصوص سایر شهرها مطلع هستند در جایگاهی نیستند که آن را مطرح کنند و باید شهرداران و شوراهای همان شهرها پیگیر این مسائل باشند.
حافظی گفت: اگر منظور شهردار تهران، درخواست باج از سوی اعضای شورای شهر تهران است، باید به صراحت مشخص کند چه کسی از وی باج خواهی کرده که مجبور شده برای آنکه در جایگاه خود بماند، باج دهند.
وی با بیان اینکه به نظر می آید شهردار با این نوع سخنان قصد ایجاد سپر حفاظتی برای پاسخگویی به برخی انتقادات را دارد گفت: برای آنکه مقابل فرار به جلو گرفته شود به عنوان یک عضو شورای شهر می خواهم که اگر باجی داده شده و یا آنکه باجی خواسته شده و از سوی شهرداری مقاومت شده است، اعلام شود.
وی تاکید کرد: این ادبیات مناسب و درستی از سوی فردی که خود را مقام ارشد شهر و حتی کشور می داند، نیست.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه جای تعجب است که چرا تاکنون به موضوع باج دهی به شورا توسط شهردار پرداخته نشده، گفت: اگر این باج ها داده شده که سقوط انجام شده است.
وی با بیان اینکه اگر از سوی اعضای شورای شهر نیز باجی خواسته شده در ابتدای سقوط هستیم گفت: باید در این زمینه با شفاف سازی مشخص شود که چه کسی قصد باج گیری داشته است.
محمدباقر قالیباف شهردار تهران در بیست و هشتمین اجلاس شورای عالی استان ها مطالبی را در خصوص باج دادن برخی از شهرداران به شوراها برای حفظ جایگاه خود مطرح کرد.
تهران/7244/7243//1348

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حافظی: شهردار تهران قصد ایجاد سپرحفاظتی در برابر انتقادات دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات