ساختمان های زندان های قدیمی ایتالیا به فروش می رسد

به گزارش خبرگزاری رویترز از رم به نقل از روزنامه لارپوبلیکا، بیش از 3 هزار زندانی در این زندان های قدیمی که دولت قصد فروش آنها را کرده است، نگهداری می شوند که بیشتر از ظرفیت اولیه آنهاست.
لارپوبلیکا افزود: ساختمان های زندان سان ویتوره میلان که در سال 1879 ساخته شد و اکنون حدود 750 زندانی دارد، زندان رجینا کوئلی رم ساخته شده در دهه 1600 با بیش از 600 زندانی و زندان پوگیورآله ناپل ساخته شده در سال 1914 با تقریبا 2000 زندانی می تواند به هتل یا اقامتگاه خصوصی تبدیل شود.
به نوشته این روزنامه، این زندان ها که در مرکز شهرهای یاد شده و زندان رجیناکوئلی در کرانه رودخانه تیبره قرار دارد که از میان محله محبوب گردشگری تراستوره رم می گذرد.
آندریا اورلاندو وزیر دادگستری ایتالیا به لارپوبلیکا گفت: از درآمد فروش این املاک که در محل های ممتازی قرار دارند، برای ساخت تاسیسات بزرگ تر و روزآمدتر در خارج از محدوده این شهرها استفاده خواهد شد.
ظرفیت اولیه زندان های پرازدحام ایتالیا که اکنون حدود 54 هزار زندانی را در خود جای داده اند، تنها حدود 50 هزار تن در نظرگرفته شده است.
انتخابات محلی برای گزینش شهرداران و شوراهای شهری رم، میلان و ناپل که قرار است در ماه ژوئن برگزار شود، آزمون مهمی برای حزب دمکرات متئو رنتزی نخست وزیر این کشورخواهد بود.
به گفته اورلاندو، مذاکره با شهرداران برگزیده شده در این انتخابات، در باره فروش ساختمان های این زندان ها، ممکن است بلافاصه پس از مشخص شدن نتیجه رای گیری ها، آغاز شود.
شرکت دولتی کاسادپوزیتی ا پرستیتی، فروش ساختمان های قدیمی زندان ها و احتمالا ساخت زندان های تازه را به عهده خواهد داشت.
اروپام**1486**1856

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساختمان های زندان های قدیمی ایتالیا به فروش می رسد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات