شاخص بهره مندی روستاییان آذربایجان غربی از آب آشامیدنی سالم 2.5 درصد بیشتر از میانگین کشوری است

کاظم محمدی اقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شاخص کنونی بهره مندی روستاییان آذربایجان غربی از آب آشامیدنی سالم 81.44 درصد است در حالی که این رقم در متوسط کشوری به 79 درصد می رسد.
وی اضافه کرد: این میزان شاخص بهره مندی بسیار مطلوب بوده و با افزوده شدن 41 روستا به جمع روستاهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی استان حاصل شده است.
وی اظهار کرد: واگذاری انشعاب های جدید از جمله فعالیت های مستمر شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی است.
وی ادامه داد: هم اکنون 253 هزار و 290 مشترک آب آشامیدنی روستایی در این استان وجود دارد.
به گزارش ایرنا، آذربایجان غربی افزون بر دو هزار و 800 روستا دارد که از این تعداد، دو هزار و 180 روستا بالای 20 خانوار بوده و بیش از یکهزار و 800 روستا تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی قرار دارند.
8137/1905

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شاخص بهره مندی روستاییان آذربایجان غربی از آب آشامیدنی سالم 2.5 درصد بیشتر از میانگین کشوری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات