بکارگیری نیروی انسانی متعهد، متخصص و دانشی در پلیس

به گزارش خبرنگار مهر، سردار  مسعود منفرد در گردهمایی روسای پلیس آگاهی استان های سراسر کشور با اشاره به اولویت های این پلیس در سال ۹۵، اظهار کرد: با وجود برخی کاستی ها در حوزه بودجه و تخصیص اعتبارات، مدیریت منابع مالی یک ضرورت است.

وی، ارتقاء و بهبود وضعیت معیشتی کارکنان این پلیس را از اولویت ها برشمرد و افزود: صیانت از کارکنان که مهم ترین سرمایه هر مجموعه ای هستند، از اولویت های پلیس آگاهی نیز است.

سردار منفرد با اشاره به اهمیت آموزش در مأموریت های ناجا، خاطر نشان کرد: آموزش در ارتقاء مهارت های علمی و عملی کارکنان و همچنین صیانت از سرمایه عظیم این مجموعه یعنی نیروی انسانی بسیار موثر است.

وی بر لزوم توجه به"تخصص گرایی در پلیس آگاهی تأکید کرد و افزود: بکارگیری نیروی انسانی در بخش های مختلف این پلیس باید بر مبنای دانش و تخصص باشد و خوشبختانه این مهم در این پلیس تحقق یافته است.

جانشین پلیس آگاهی ناجا، تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین کاهش سرقت و استرداد اموال به مالباختگان را نیز محور مأموریت های پلیس آگاهی در سال جاری معرفی و مطرح کرد: در صدد هستیم متناسب با این اولویت ها تغییراتی در ساختار سازمان نیز ایجاد کنیم.

سردار منفرد در خاتمه گفت: پلیس آگاهی در نوک پیکان مأموریت های عملیاتی است و باید با مجهز شدن به دانش، مهارت و بکارگیری تجهیزات نوین بتوانیم در مأموریت ها به نحو شایسته ای ایفای نقش کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بکارگیری نیروی انسانی متعهد، متخصص و دانشی در پلیس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات