پیگیری بازشدن ال سی خط شش مترو

به گزارش خبرگزاری مهر، جعفر تشکری هاشمی درباره باز شدن ال سی برای سرمایه گذاری های خارجی  گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک برخی تجهیزات را از کشورهای خارجی خریداری می کند.

وی افزود :قطعا با وجود هزینه های بالای سرمایه گذاری برای مترو بودجه سنواتی کافی نیست و ما به فاینانس و وام داخلی نیازمندیم.

وی با اشاره به خرید تجهیزات از محل تسهیلات وام خارجی گفت: در گذشته برای خرید تجهیرات مشکلات زیادی داشتیم که خوشبختانه در شرایط فعلی موانعی که پیش روی ما قرارداشت در حال برطرف شدن است.

معاون شهردار تهران با اشاره به پیگیری بازگشایی خطوط ال .سی گفت : شورای اقتصاد درباره خط شش مترو پیگیری های انجام داده است که به زودی نتایج آن مشخص می شود

تشکری هاشمی با اشاره به اینکه همه مشکلات ناشی از تحریم ها نبوده است گفت: اگرچه برجام در کشور اتفاق مبارکی است ولی همه مشکلات مبادلاتی ما به تحریم مرتبط نمی شود.

وی با تاکید بر برنامه ریزی های داخلی گفت: همه مشکلات مبادلاتی به علت تحریم ها نیست وبرخی مشکلات داخلی نیز بر روند مبادلاتی ما تاثیر گذار بوده است که باید برای رفع آن ها نیز برنامه ریزی و اقدام کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیگیری بازشدن ال سی خط شش مترو» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات