تمام طرح های گلستان ملزم به تهیه پیوست فرهنگی هستند

به گزارش خبرنگار مهر، حسن صادقلو، عصر شنبه، در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع، افزود: اقتصادی ترین موضوع در استان بدون پیوست فرهنگی اتفاق نمی افتد چراکه بدون در نظر گرفتن حوزه فرهنگ، هیچ کاری به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

وی با بیان این نکته که در مقوله فرهنگ عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از زیرساخت ها به شمار می رود، افزود: ظرفیت اقدام در حیطه این اداره کل، وسیع است.

صادقلو خواستار توازن بخشی اعتبار از محل ماده ۸۰ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت شد و اظهار کرد: نیاز است تا اعتبار از ظرفیت ملی به استان هایی مانند گلستان که جوان و کم برخوردار است، پمپاژ شود.

وی در خاتمه یادآور شد: در توزیع اعتبارات به امکانات و قدمت هر استان باید توجه شود چراکه ظرفیت استان هایی با قدمت ۵۰ سال با گلستان قابل مقایسه نیست.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمام طرح های گلستان ملزم به تهیه پیوست فرهنگی هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات