برنامه های وزارت ارشاد در استان ها متمرکز می شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر کاراندیش، عصر شنبه، در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان، هم اظهار کرد: در سفرهای کاری خود به صورت استانی، مسائل حوزه فرهنگ و هنر را با مسئولان استانی بررسی می کنیم و در گلستان هم این برنامه در دو روز انجام شد.

وی افزود: دیدگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم حرکت به سمت استان ها و حمایت از فعالیت های فرهنگی هنری در استان ها است. این حمایت درچهارجوب ضوابط قانونی و شرعی توسعه خواهد یافت.

وی ادامه داد: با اموزش نیروها و حمایت از تشکل های فرهنگی هنری و دینی، سعی کردیم این تمرکزها به سمت استان ها بیاید.

کاراندیش خاطرنشان کرد: حمایت های وزارت خانه از مرکز به سمت استان ها سوق داده می شود تا شاهد رشد و نمو فرهنگی مردم ایران در نقاط مختلف باشیم. به خصوص استان های مرزی و استان هایی که مشکلات فرهنگی بیشتری دارند.

وی اظهار کرد: معتقدیم هرچه فعالیت‌ها را گسترده کنیم فرهنگ غنی ایران اسلامی را می توانیم بیشتر مطرح کنیم. نقش استان ها مهم است و می تواند ما را به این هدف برساند. به همین دلیل کار از تمرکز در تهران به سمت کل استان به خصوص نقاط مرکز کشاندیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه های وزارت ارشاد در استان ها متمرکز می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات