جدیدترین موضع گیری ابومازن درباره بیت المقدس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، «ابومازن» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی اعلام کرد که شهر قدس با حمله ای برای یهودی ساختن آن مواجه است.

بر اساس این گزارش ابومازن در سخنانی در همین زمینه عنوان کرد: شهر قدس در معرض حمله ای برای یهودی ساختن آن است تا از این طریق هویت فلسطینی آن از بین برود.

وی در ادامه سخنان خود در همین راستا افزود: ما برای اجرای توافق نامه های بین المللی تلاش خود را ادامه می دهیم؛ توافقاتی که اسرائیل خواهان اجرای آن نیست.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در همین زمینه گفت: بر اساس قانون بین المللی زمان آن رسیده است که اشغالگری اسرائیل پایان یابد.

وی در ادامه اظهار داشت: طرح فرانسه باید مرجع و مبنایی برای صلح قرار گیرد. زیرا بر اساس قطعنامه های بین المللی شورای امنیت و طرح عربی صلح است.

محمود عباس در پایان تاکید کرد: ما خواهان این هستیم که بیت المقدس پایتخت فلسطین باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جدیدترین موضع گیری ابومازن درباره بیت المقدس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات