جشن تولد گرفتن دايي براي كسي كه از پرسپوليس اخراجش كرده بود!

علي دايي براي احمدرضا عابدزاده جشن تولد گرفت، براي هماني كه سالها قبل با بدترين شكل از پرسپوليس بيرونش كرده بود. به گزارش نامه نيوز، احمدرضا عابدزاده اهل كينه نيست اين را مي شود از حضورش در جشن تولدي كه علي دايي برايش گرفت فهميد.
دايي با دعوت از چهره هايي مثل حبيب كاشاني، كريم باقري و افشين پيرواني براي عابدزاده تولد گرفت و او هم مثل هميشه با لبي خندان در مراسم كنار همبازيان سابقش حضور يافت.
احمدرضا حتما فراموش كرده كه دايي با او چه كرد. سالي كه در دوره مديريت كاشاني به عنوان سرمربي معرفي شد و بدون اينكه به عابدزاده اعلام رسمي شود، سر تمرين و كاملا غيررسمي به او گفتند كه دايي او را نمي خواهد و بايد برود، به همين سادگي!
دايي آن زمان يحيوي گلر سابق استقلال را دستيار خود كرد و عابدزاده با لباس ورزشي و در حالي كه شاگردانش را تمرين مي داد از پرسپوليس اخراج شد. 

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشن تولد گرفتن دايي براي كسي كه از پرسپوليس اخراجش كرده بود!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات