تصاویری از تجدید میثاق نمایندگان مجلس دهم با آرمان‌های امام راحل تا اقتدا به سید حسن خمینی

تصاویری از تجدید میثاق نمایندگان مجلس دهم با آرمان‌های امام راحل تا اقتدا به سید حسن خمینی سیاست > مجلس - منتخبان مجلس دهم با حضور در حرم حضرت امام خمینی(ره) با آرمان های امام«ره» و شهدا تجدید میثاق کردند. تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره) تجدید میثاق منتخبان مجلس دهم با آرمان های امام(ره)

 

 

عکس ها از جماران

29219

کلید واژه ها: مجلس دهم - امام خمینی(ره) -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصاویری از تجدید میثاق نمایندگان مجلس دهم با آرمان‌های امام راحل تا اقتدا به سید حسن خمینی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات