مسئولیت جدید بروجردی در مجلس دهمبه گزارش جهان به نقل از فارس، انتخابات هیأت رئیسه شعبه 10 بررسی اعتبارنامه‌های منتخبان مجلس دهم عصر امروز شنبه، 8 خرداد در محل جلسه این شعبه، برگزار شد که در نتیجه، علاء الدین بروجردی منتخب بروجرد به‌عنوان رئیس و حسن نوروزی منتخب مردم رباط‌کریم و علی نجفی منتخب مردم بابل به‌عنوان نواب اول و دوم هیأت‌رئیسه شعبه 10 انتخاب شدند.
 
همچنین محمد نعیم امینی‌فر منتخب مردم ایرانشهر و سیدحمایت میرزاده منتخب مردم گرمی نیز به عنوان دبیران اول و دوم و هادی شوشتری منتخب مردم قوچان به عنوان سخنگوی شعبه 10 انتخاب شدند.
 
همچنین حسین رضازاده منتخب مردم کازرون به عنوان عضو کمیسیون تحقیق و علیرضا رحیمی منتخب مردم تهران به‌عنوان عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس از سوی شعبه 10 تعیین شدند.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسئولیت جدید بروجردی در مجلس دهم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات