مدیران چهارمحال و بختیاری ملزم به گزارش دهی عملکرد اقتصاد مقاومتی شدند

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی، عصر روز شنبه، در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی استان، گزارش فعالیت های مرتبط با اقتصاد مقاومتی در فروردین و اردی بهشت امسال را حداکثر تا روز یکشنبه نهم خرداماه، به دبیرخانه این ستاد در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ارائه کنند.
وی تأکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری همچنین گزارش اقدامات حوزه اقتصاد مقاومتی در دو سال گذشته را نیز باید ارائه دهند.
سلیمانی دشتکی افزود: وحدت رویه و ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر بین مدیران دستگاه های اجرایی و تلاش برای جذب منابع ملی، نقش مهمی در تسریع بهره برداری از پروژه های چهارمحال و بختیاری در حوزه های مختلف و به ویژه بخش اقتصادی دارد.
وی تصریح کرد: به همین منظور، تهیه، تدوین و اجرای برش استانی و شهرستانی برنامه های اقتصاد مقاومتی بر مبنای برنامه ششم توسعه در کشور ضروری است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: اقتصاد مقاومتی، همان تحقق اهداف پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه است.
حبیب الله وفایی اضافه کرد: سیاست ها، برنامه ها و طرح های مربوط به اقتصاد مقاومتی در حوزه های مختلف مشخص و روشن است.
وی بیان داشت: هدفگذاری ها در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در حوزه های مختلف چهارمحال و بختیاری باشد شفاف باشد.
مدیرکل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری هم گفت: تا دو هفته دیگر بهره برداری از 45 پروژه اشتغالزا در این استان آغاز می شود.
ذبیح الله قریب اظهار کرد: برای بهره برداری از این طرح ها 170 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی عنوان داشت: با بهره برداری از این طرح ها زمینه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری فراهم می شود.
به گزارش ایرنا، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در چهارمحال و بختیاری به ریاست استاندار، شنبه هر هفته با تشکیل جلسه، پروژه های و برنامه های مرتبط با تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی استان را بررسی می کند.
مقام معظم رهبری سال 95 را با عنوان سال اقتصاد مقاومتی ،عمل و اقدام نامیدند و بر عملیاتی شدن این شعار تاکید کردند.
/2097/7362

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیران چهارمحال و بختیاری ملزم به گزارش دهی عملکرد اقتصاد مقاومتی شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات