فرماندار خوی: توجه به توسعه متوازن کشور مهمترین رویکرد دولت در سفرهای استانی است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین سیوانی روز شنبه در نشست با فعالان سیاسی، اجتماعی، ورزشی و فرهنگی شهرستان خوی در آستانه سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی افزود: این سفرها اغلب با سه رویکرد انجام می گیرد که رویکرد اول و مهمترین آن تحرک بخشیدن به توسعه متوازن مناطق مختلف کشور و رویکرد دوم دیدار چهره به چهره با مردم است.
وی بیان کرد: از جمله نتایج سفر دولت ایجاد شور و نشاط سیاسی و ایجاد بسترهای لازم برای مشارکت مردم در اداره امور کشور و جامعه است.
وی همچنین گفت: یکی دیگر از نتایج این سفرها حضور نیروها و جریان های طرفدار دولت در عرصه سیاسی و کمک به نشاط سیاسی کشور است.
وی در تشریح دستاورد دولت تدبیر و امید اظهار کرد: علاوه بر موفقیت در سیاست خارجی و کنترل تورم، سفرهای استانی منظم و منطقی یکی دیگر از دستاورهای دولت تدبیر و امید است که در مقایسه با دولت های قبل با موفقیت های قابل توجهی همراه بوده است.
فرماندار خوی با اشاره به سفر دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی در هفته جاری گفت: دولت تدبیر و امید از دادن وعده های بی پشتوانه پرهیز کرده و هر وعده ای که در سفرهای استانی از سوی دولت به مردم مناطق داده می شود، مبتنی بر محاسبات فنی، تخصصی و تأمین اعتبارات لازم است.
وی اضافه کرد: اولویت و سیاست دولت در این سفرها تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام در کشور است.
وی همچنین گفت: سیاست دولت تدبیر و امید در سفرهای استانی بر مبنای امیدآفرینی برای حل مشکلات استان ها در حد توان است.
وی ادامه داد: در شهرستان خوی سیاست ما به تبعیت از سیاست دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است که امیدواریم به برکت سفر دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام شهرستان خوی و تصویب برخی پروژه های جدید از مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی باشد.
شهرستان خوی با بیش از 375 هزار نفر جمعیت بزرگ ترین شهرستان استان آذربایجان غربی بعد از ارومیه، مرکز استان می باشد که در شمال آذربایجان غربی واقع شده است.
7128/1905

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار خوی: توجه به توسعه متوازن کشور مهمترین رویکرد دولت در سفرهای استانی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات