مدیران موظف به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی هستند

سیدحمیدطهائی عصر شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در سالن شهدای دولت برگزار شد، ضمن تبریک آغاز بکار رسمی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و رأی اعتماد ملت به نمایندگان بهارستان، اظهار داشت: پیام امروز مقام معظم رهبری که در صحن علنی مجلس قرائت شد، اتمام حجت بر عملکرد مسئولان نظام اسلامی است و در عمل باید پاسخ رأی اعتماد ملت را با خدمتگزاری به اثبات رساند.
وی با تأکید بر لزوم هماهنگی بین قوای دولت و نمایندگان خانه ملت، تصریح کرد: توقع و انتظار ما این است که جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی نیز ماحصلی اجرایی و عملیاتی داشته باشد.
استاندار البرز با بیان اینکه کار اجرایی در حوزه اقتصاد مقاومتی در دستگاه های اجرایی به انجام می رسد، گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی اجرا گر طرح ها نیست، بلکه این مدیران و اعضای ستاد هستند که باید گزارش اقدامات عملیاتی شده خود را به ستاد فرماندهی اعلام نمایند.
وی با اشاره به تسریع در اجرای برنامه ها اقتصاد مقاومتی گفت: در این زمینه مدیران دستگاه های کم کار باز خواست خواهند شد.
وی تأکید کرد: برای رسیدن به رشد اقتصادی باید تلاش همه جانبه داشته باشید و با یاری بخش خصوصی زمینه ساز تحقق رونق و توسعه باشید.
استاندار با اشاره به قردادهایی که امروز در زمینه برنامه سازی پیرامون اقتصاد مقاومتی بین صدا و سیمای استان و دستگاه های اجرایی منعقد شد، نیز گفت: توقع ما از رسانه ملی این است که در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی همراه دولت باشند و در بعد فرهنگی تولید محتوا کنند.
وی نقش رسانه ها را نیز در مخاطره و انتشار خبرهای حوزه اقتصاد مقاومتی در استان مفید و مؤثر خواند.
فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در محور دیگری با اشاره به اینکه در زمینه اجرای طرح های سرمایه گذاری باید از ظرفیت مشاوران بهره مند شد، گفت: تشکیل گروه های مشاوره اقتصادی، فنی، مالی و... اعتبار بخش بر روند تکمیلی در اجرای طرح ها خواهد بود.
وی افزود: دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی با اعلام فراخون از فارغ التحصیلان برای اخذ مشاوره های تخصصی در اجرای طرح ها و رفع مشکلات واحدهای تولیدی استفاده کند.
استاندار البرز همچنین تأکید کرد: صنایع غیرفعال استان باید با اولویت گذاری هر چه سریعتر تعیین تکلیف شوند.
در این جلسه شرکت شهرک های صنعتی، اداره کل جهادکشاورزی و اتاق بازرگانی گزارش برنامه های خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی اعلام کردند.
همچنین سه تفاهم نامه همکاری مشترک در تولیدات تلویزیونی بین صدا و سیمای مرکز البرز و صنعت، معدن و تجارت، پارک علم و فناوری و اتاق بازرگانی منعقد شد.
7411/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیران موظف به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات