استاندارگلستان: سخت گیری بر واحدهای تولیدی با رونق اقتصادی سازگار نیست

به گزارش دریافتی ایرنا از استانداری، حسن صادقلو روز شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، اضافه کرد: در اجرای رونق اقتصادی واحدهای تولیدی، بانک ها باید جریان تملیک واحدهای صنعتی به دلیل بدهی را متوقف کنند، چرا که هدف دولت راه اندازی و سرپانگه داشتن تولیدکننده داخلی است.
وی با بیان اقدامات تسهیل گرانه جهت توانمند سازی واحد های تولیدی، گفت: گاهی تملکات بانک ها موجب ویرانه شدن واحدها می شود، باید تلاش کنیم حمایت قانون در جهت یاری بنگاه های اقتصادی بوده و برای توانمند سازی این بخش کمک کنیم.
استاندار گلستان با اشاره به تلاش مسوولان ارشد کشوری در جهت رونق فعالیت واحدهای تولیدی است، یادآور شد: تعطیلی واحدهای تولیدی بانک ها را به پول و تسهیلات پرداخت شده ، نمی رساند و باید با تجدید نظر در وثیقه های تولیدکنندگان به آنها کمک کنند.
وی اضافه کرد که برخی سیاست های گذشته موجب شده برخی واحدهای تولیدی زمین گیر شوند و اینک باید کمک کنیم تا دوباره جان گرفته و تولید را از سر بگیرند.
صادقلو جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را مهم بیان کرد و از تمام مدیران خواست با توجه به اهمیت تولید داخلی و نامگذاری سال 95 با عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نسبت به اجرایی کردن مصوبات این کارگروه حساسیت ویژه ای داشته باشند.
همچنین در این نشست مسائل و مشکلات هشت واحد تولیدی استان در زمینه تعیین تکلیف بدهی های معوق، درخواست سرمایه در گردش، مساعدت و همکاری بانک ها و دستگاه های عامل مورد بررسی قرار گرفت.
1648

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندارگلستان: سخت گیری بر واحدهای تولیدی با رونق اقتصادی سازگار نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات