معاون وزیر ارشاد اسلامی: توجه به سرمایه گذاری در مسائل فرهنگی افزایش یابد

دکتر علی اصغر کاراندیش عصر شنبه در دیدار با استاندار گلستان افزود: موضوعات فرهنگی باید در اولویت قرار گیرد و در این جهت مشکلات اعتباری و امکانات نباید مانع ایجاد کند.
براساس اعلام استانداری گلستان، وی همچنین اضافه کرد که در دولت تدبیر و امید تلاش کرده ایم اعتبارات را به سمت استان ها سوق دهیم.
استاندار گلستان نیز گفت: فرهنگ عرصه حساسی است و ظرفیت های ملی باید در حوزه فرهنگ به کمک اقدامات استانی بیاید.
حسن صادقلو با بیان این که گلستان در فعالیت های فرهنگی با باوری جدی اقدام می کند، تصریح کرد: مسائل فرهنگی موضوعاتی زیرساختی هستند که در پرورش نسل های فرهیخته موثرند و موجب نتایجی اساسی خواهند شد.
وی با بیان اینکه گلستان استانی تازه تاسیس است ، یادآور شد: باید زیرساخت های ملی به مدد گلستان بیاید و با نگاه ویژه به موضوعات این استان توجه شود.
استاندار با یادآوری نگاه مدیریت گلستان به مقوله فرهنگ، گفت: تلاش داریم در اقتصادی ترین مسائل به پیوست فرهنگی توجه شود، چرا که بدون نگاه فرهنگی موضوعات به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
وی همچنین توجه به پشتیبانی و حمایت های فرهنگی را مهم دانست و افزود: امیدواریم وزارتخانه توجه ویژه ای به مباحثی نظیر یارانه نشریات در استان داشته باشد.
صادقلو در خصوص نمایشگاه های کتاب استان نیز گفت: مشوق ها و پشتیبانی ها در نمایشگاه های استانی مد نظر باشد و در این حوزه توجه به انتشارات محلی باید افزایش یابد.
در این دیدار حجت الاسلام علی اصغر فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گزارشی از وضعیت اعتبارات و واگذاری ها به بخش خصوصی در حوزه فرهنگ استان ارایه کرد.
1648/ 3404

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون وزیر ارشاد اسلامی: توجه به سرمایه گذاری در مسائل فرهنگی افزایش یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات