بازدید سجادی از سه فدراسیون و ورزشگاه شهید کشوری

به گزارش ایرنا، طباطبایی مدیر مجموعه شهید کشوری و سرپرست فدراسیون کاراته ضمن ارائه گزارش کامل از وضعیت مجموعه ورزشی کشوری سالن دو و میدانی، استخر، زمین فوتبال و سایر اماکن ورزشی، مختصری پیرامون وضعیت و چگونگی تمرینات تیم ملی کاراته و مشکلات پیش رو به گفت و گو پرداخت. همچنین سجادی از نزدیک با پرسنل این فدراسیون دیدار کرد.
کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی و محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال نیز در ادامه بازدید نصرالله سجادی از فدراسیون های دو و میدانی و بسکتبال به ارائه گزارشی از روند تمرینات تیم ملی بزرگسالان و جوانان پرداختند و پیرامون مسائل و مشکلات پیش رو بحث و گفت و گو کردند.
شرایط کسب سهمیه المپیک از سوی تیم ملی بسکتبال و پیگیری وضعیت آمادگی و اردوهای تدارکاتی ورزشکاران المپیکی دو و میدانی نیز از دیگر مسائلی بود که در این بازدید مطرح گردید.
ورزشی **9118**9250**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازدید سجادی از سه فدراسیون و ورزشگاه شهید کشوری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات