فرماندار زرندیه خواستار توسعه فعالیت های ورزشی در این شهرستان شد

محمد کردی عصر روز شنبه در نشست شورای ورزش همگانی و تعامل با هیات های ورزشی شهرستان زرندیه افزود: عملکرد حوزه ورزش شهرستان زرندیه کیفی و در سطح استانی و ملی محسوس نیست و نقش اداره ورزش و جوانان در ترمیم نواقص و بهبود شاخص های ورزشی مهم است.
فرماندار زرندیه بیان کرد: از چالش های مهم ورزش این شهرستان کمرنگ بودن تعامل و مشارکت هیات های ورزشی در توسعه ورزش قهرمانی است.
کردی افزود: تا کنون تحول و مشارکت خاصی از سوی هیات های ورزشی این شهرستان در ترویج فرهنگ ورزش به منصه ظهور نرسیده و این وظیفه خطیر در وهله نخست بر دوش اداره ورزش و جوانان است.
رییس شورای ورزش شهرستان زرندیه گفت: این به لحاظ برخورداری از نفوذ رشته های ورزش قهرمانی و توسعه آن هافقیر است و در این راستا همه مسئولان وهیات های ورزشی باید با توان مضاعفی تلاش کنند.
کردی اظهار کرد: در شهرستان زرندیه پتانسیل های بالایی وجود دارد و استقرار 350 واحد صنعتی بزرگ و کوچک ظرفیت ارزشمندی را برای مشارکت در امر ورزش مهیا کرده است.
فرماندار زرندیه گفت: بسترهای کمی ورزشی در این شهرستان وجود دارد اما به لحاظ کیفی پیشرفت قابل ملاحظه ای در امر ورزش شهرستان مشاهده نمی شود.
کردی بیان داشت: با توجه به آغاز کار جدی منطقه اقتصادی سرزمین ایرانیان و ظرفیت های خاص آن، می توان نسبت به اجرای برنامه های مشارکت محور در حوزه ورزش در رشته های گوناگون اقدام کرد.
در ادامه این نشست مسعود ساکی به عنوان رییس ورزش و جوانان شهرستان زرندیه معرفی و از خدمات مدیر قبل تقدیر شد.
در شهرستان زرندیه هفت سالن ورزشی فعال وجود دارد و 900 نفر در هیات های ورزشی این شهرستان عضو هستند.
در سال 94 این شهرستان یک قهرمان جهانی، سه قهرمان ملی و 115 قهرمان استانی را معرفی کرده است.
شهرستان زرندیه به مرکزیت شهر مامونیه با جمعیت بیش از 57 هزار نفر یکی از شهرستان های دوازده گانه استان مرکزی است.
4896/30756013/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار زرندیه خواستار توسعه فعالیت های ورزشی در این شهرستان شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات