کاندیداهای فراکسیون امید برای هیات رئیسه مشخص شدند/ عارف؛ رئیس، پزشکیان و مطهری نواب‌رئیس/ گزینه‌های فراکسیون ولایت

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از انتخاب محمدرضا عارف به عنوان گزینه‌ی این فراکسیون برای ریاست مجلس دهم و انتخاب مطهری و پزشکیان به عنوان گزینه های نواب رئیس خبر داد. آفتاب : محمدعلی وکیلی گفت: جلسه فراکسیون امید عصر امروز تشکیل جلسه داد.کاندیداهای فراکسیون امید برای هیات رئیسه مشخص شدند/ عارف؛ رئیس، پزشکیان و مطهری نواب‌رئیس/ گزینه‌های فراکسیون ولایت
سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به این جلسه گفت: عصر امروز جلسه فراکسیون امید با حضور ۱۱۵ نفر از اعضای این فراکسیون تشکیل شد و به اتفاق آرا و با اجماع دکتر محمد رضا عارف به عنوان کاندیدای این فراکسیون جهت ریاست مجلس انتخاب شد. همچنین سهیلا جلودارزاده، سبحانی فر، حسین زاده، وکیلی، امیری و آقای سید فرید موسوی به عنوان گزینه های فراکسیون برای دبیری انتخاب شده‌اند.
وی افزود: برای نواب رئیس نیز از بین نامزدهای پیشنهادی آقایان مطهری و پزشکیان حائز اکثریت آرا شدند.
به گزارش ایسنا، سخنگوی فراکسیون امید ادامه داد: گزینه ناظرین هیات رئیسه فراکسیون امید نیز آقایان عثمانی و هاشم زهی و خانم مافی انتخاب شدند.
گزینه‌های فراکسیون ولایت
همچنین در جلسه امروز فراکسیون ولایت گزینه‌های این فراکسیون برای نواب رئیسی مجلس انتخاب شدند.
بر همین اساس محمد دهقان منتخب چناران با ۸۶ رای و حمیدرضا حاجی‌بابابی منتخب همدان با ۸۴ رای برای این منظور برگزیده شدند.
بهروز نعمتی منتخب تهران، مجید ناصری‌نژاد منتخب شادگان و محمد آشوری تازیانی منتخب بندرعباس هم به عنوان گزینه‌های فراکسیون برای ناظران هیات رئیسه انتخاب شدند.
همچنین احمد امیرآبادی با ۶۳ رای، غلامرضا کاتب با ۶۳ رای، سیدامیرحسین قاضی زاده با ۵۹ رای، اکبر رنجبرزاده با ۵۰ رای، عباس پاپی زاده با ۴۲ رای و سیدناصر موسوی لارگانی با ۴۱ رای برای دبیری هیات رئیسه برگزیده شدند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاندیداهای فراکسیون امید برای هیات رئیسه مشخص شدند/ عارف؛ رئیس، پزشکیان و مطهری نواب‌رئیس/ گزینه‌های فراکسیون ولایت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات