تعطیلی 11 واحد صنفی عرضه کننده قلیان در شیراز

به گزارش دریافتی روزشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز،بیان داشت: این واحدهای صنفی که شامل دو باب کافی شاپ، 6 باب چایخانه و سه باب رستوران است در پی بازدیدهایی که از سوی کارشناسان این مرکز انجام شد به دستور مقام قضایی، به دلیل عرضه و استعمال قلیان، تعطیل و پرونده متخلفان به مراجع قضایی ارسال شد.
حمیدرضا مفیدی افزود: عامل 90 درصد سرطان های ریه و 40 درصد بیماری های قلبی و عروقی به علت استعمال دخانیات است و همین امر، لزوم توجه به پیشگیری از مصرف دخانیات را ضروری می سازد.
وی با اشاره به اینکه استعمال قلیان برابر با مصرف 70 تا 100 نخ سیگار است، گفت: ضروری است والدین در مورد زیان های دخانیات به عنوان گام نخست، آموزش را از محیط خانواده آغاز و ضمن آشنایی فرزندان خود با مضرات قلیان و مصرف دخانیات به صورت نامحسوس آنان را کنترل کنند.
6113 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعطیلی 11 واحد صنفی عرضه کننده قلیان در شیراز» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات