ملوان، اولین قهرمان تاریخ حذفی

روز 3 دی ماه 1355 در امجدیه تهران فینال اولین دوره جام حذفی کشور برگزار شد وطی آن تیم ملوان با برد 4-1 برابر تراکتورسازی قهرمان این مسابقات شد. ورزش سه: روز 3 دی ماه 1355 در امجدیه تهران فینال اولین دوره جام حذفی کشور برگزار شد وطی آن تیم ملوان با برد 4-1 برابر تراکتورسازی قهرمان این مسابقات شد.

ملوان در این روز با تیمی خوب که سال بعد در لیگ تخت جمشید سوم شد به مصاف تراکتورسازی رفت.

بازی در امجدیه برگزار شد ونتیجه 2 تیم تا دقیقه 79 با مساوی 0-0 در جریان بود که عزیز اسپندار بازی را برای ملوانان پیش انداخت،3 دقیقه بعد علی نیاکانی گل دوم را زد ودر دقیقه 87 نیاکانی گل سوم را زد وقهرمانی تیم ملوان را قطعی کرد،انگار تازه بازی شروع شده بود که در دقیقه 89 عبدالله محسنی زاده برای تبریزی ها گل زد وبازی 3-1 شد،تراکتورسازان با تمام وجود حمله را ادامه داده ودر حالی که حتی ملک احمدی گلر تیم تراکتورسازی هم پیش آمده بود ملوان روی یک ضد حمله با ضربه عزیز اسپندار گل چهارم را زد وملوان 4-1 برنده شد.

ملوان را در فینال جام حذفی سال 55 ملاحظه می کنید.

ملوان، اولین قهرمان تاریخ حذفی

ایستاده از راست:رضا ویشگاهی،علی نیاکانی،محمد رضا رافت،محمد پیشگاه هادیان،غفور جهانی وعزیز اسپندار

نشسته از راست:حسن دشتی،میخائیل پتروسیان،منوچهر ناوران(کاپیتان تیم)،قاسم سلطانزادی ورمضان احمد پور

ذخیره ها:نصرت ایراندوست،علی صیاد،ابوالفضل مزدستان،حمید ملکی،مسعود آذری

**در تصویر دوم ملوانان را در حال جشن قهرمانی باجام وبهمن صالح نیا سرمربی آنها میبینیم،تراکتورسازی هم با محمد بیاتی به عنوان سرمربی کار کرد وعباس کارگر،کامل انجینی،پرویز مظلومی،رحیم مه نمای اقدم،کیان طهماسبی،حمید ملک احمدی ومرحوم منصور کاویانپور یا ران این تیم بودند.

ملوان، اولین قهرمان تاریخ حذفی

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ملوان، اولین قهرمان تاریخ حذفی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات