راه اندازی بازار بورس اروند

در مراسم رونمایی از تالار بازار بورس منطقه، اسماعیل زمانی گفت: گسترش فعالیت و ورود به گام های مستحکم تر در بازار بورس کالا، انرژی و اوراق بهادار، آغازی برای توسعه بازار سرمایه در منطقه آزاد اروند است.

به گزارش شریان نیوز،در مراسم رونمایی از تالار بازار بورس منطقه منطقه آزاد اروند، اسماعیل زمانی گفت: گسترش فعالیت و ورود به گام های مستحکم تر در بازار بورس کالا، انرژی  و اوراق بهادار، آغازی برای توسعه بازار سرمایه در منطقه آزاد اروند است.
وی در معرفی زیر ساخت های مالی اروند، خاطر نشان کرد: ساختار مالی آبادان و خرمشهر و زیر ساخت های آن، مستعد توسعه و گسترش و رقابت در بازار داخلی و بین المللی است و امروز توانستیم، یک گام به جلو بر داریم و برای رسیدن به نقطه مطلوب باید همواره تلاش هدفمند و اساسی کرد.
وجود زیرساخت های صنعتی، تجاری و سرمایه گذاری و دیگر زیرساخت های اساسی، شرایط را برای فعالیت منطقه آزاد اروند در بازار سرمایه و به ویژه بازار بورس انرژی فراهم کرده است.
زمانی در پایان  افزود: از دیگر برنامه های ما در بازار سرمایه، حمایت از ورود بانک های خارجی برای فعالیت های بانکی و خدمات مربوطه است که پس از آن می توانیم شاهد رونق در فضای سرمایه گذاری در این حوزه باشیم.

[ منبع این خبر سایت شریان-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه اندازی بازار بورس اروند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات