پنج هزار میلیارد ریال دربخش کشاورزی دهلران سرمایه گذاری می شود

تورج کرمی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: از این میزان چهار هزار میلیارد ریال برای طرح احیای 50هزار هکتاری عین خوش،فکه و دشت عباس است.
وی گفت: یک هزار میلیارد ریال نیز در حوزه آب های مرزی سرمایه گذاری می شود که مجموع این اعتبارات نشان از توجه جدی دولت به اقتصاد مقاومتی در این شهرستان مرزی دارد.
مدیر جهاد کشاورزی دهلران افزود: در این شهرستان بیش از 150هزار تن گندم امسال تولید شد که از این میزان 127هزار تن به مراکز خرید و سیلوهای ذخیره تحویل شد.
کرمی با اشاره به بیش ازیکصد هزار هکتار اراضی قابل کشت که این شهرستان را به قطب کشاورزی استان تبدیل کرده گفت: بیش از 50 درصد گندم تولیدی استان ایلام در سال جاری متعلق به شهرستان مرزی دهلران است .
وی با اشاره به اینکه کشاورزی پایه ی اقتصاد مقاومتی دهلران است وافزود: سرمایه گذاری در این بخش منجر به رونق تولید واقتصاد واشتغال در این شهرستان می شود.
7175/6034

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پنج هزار میلیارد ریال دربخش کشاورزی دهلران سرمایه گذاری می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات