افتتاح سیستم تصفیه فاضلاب شهرک‌خانه تهران در رباط کریم


مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران جهت بازدید از وضعیت زیست محیطی شهرک‌های خصوصی شهرستان رباط کریم و افتتاح پروژه زیست محیطی به این شهرستان سفر کرد.
به گزارش سرویس «محیط زیست» ایسنا، محمد هادی حیدرزاده در جلسه بررسی وضعیت زیست محیطی شهرک‌های صنعتی خصوصی گفت: چنانچه این شهرک‌ها الزامات زیست محیطی را رعایت نکنند درفاز اول از هر گونه پاسخ استعلام جلوگیری به عمل آمده و پس از پیگیری حقوقی در فاز دوم، در نهایت درخواست ابطال مجوز پروانه بهره برداری آنها را پیگیری خواهیم کرد.
در ادامه این سفر یک‌روزه سیستم تصفیه فاضلاب بهداشتی شهرک خانه تهران در شهرستان رباط کریم با حضور محمدهادی حیدرزاده افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی در حاشیه این افتتاح با اشاره به اینکه این طرح زیست محیطی در یک شهرک مسکونی و خدماتی گامی مهم در استاندارد سازی پساب بهداشتی است، افزود: با توجه به اینکه این طرح زیست محیطی در زون شهرستان رباط کریم که با معضل کم آبی نیز مواجه است قرار دارد نقش مهمی را تامین منابع آبی در آبیاری فضای سبز این شهرستان ایفا می‌کند.
بازدید از تعدادی واحدهای شهرک صنعتی پرند از دیگر برنامه‌های این سفر یک‌روزه به رباط کریم بود و مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران در این بازدید تاکید کرد: اجرای طرح خوداظهاری یک الزام قانونی است که تمامی واحدها می‌بایست اجرا کنند و مکاتبات اداره تابعه را در این خصوص پاسخ دهند.همچنین دیدار با پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رباط کریم و بازدید از وضعیت زیست محیطی شهرک‌های خصوصی این شهرستان از جمله دیگر برنامه‌های این سفر بود.انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افتتاح سیستم تصفیه فاضلاب شهرک‌خانه تهران در رباط کریم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات