گلستان برای اجرا اقتصاد مقاومتی مشکل سخت افزاری دارد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار رحمت الله صادقی عصر شنبه در ششمین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گلستان که در محل استانداری گلستان برگزار شد، اظهار کرد: استان گلستان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی با مشکل سخت افزاری مواجه است و دولت نیز به این نتیجه رسیده است که ساختارهای اقتصاد مقاومتی و رسیدن به آنها بسیار دشوار است.

وی ادامه داد: ما باید از قبال ممنوعیت کار غیرعادی را در کارگروه اقتصاد مقاومتی انجام دهیم تا به آن هدف اصلی مقام معظم رهبری نزدیکتر شویم. در کارگروه اقتصاد مقاومتی کمیته های بسیار زیادی تشکیل شده است که تزاحم را در بین خودشان بوجود آورده اند.

او بیان کرد: موضوعات اقتصاد مقاومتی مرتبط با هر دستگاه باید در استان تدوین شود تا بتوانیم در مسیر آن موضوعات حرکت کنیم. برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی باید راه میانبری را ایجاد کنیم و به دنبال اجرایی کردن مصوبات کمیته ها باشیم. همچنین باید نیازمندی های اقتصاد مقاومتی توسط دستگاه ها استخراج شود و سپس با تشکیل ستادی بتوانیم در مسیر رسیدن به آنها گام برداریم.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در پایان تصریح کرد: روند صدور مجوز بسیار طولانی است و حتی سرمایه گذاران خارجی که به استان می آیند به دلیل این مسئله از سرمایه گذاری در استان منصرف می شوند.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گلستان برای اجرا اقتصاد مقاومتی مشکل سخت افزاری دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات