هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز لرستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز لرستان شامگاه شنبه با حضور محمدرضا حافظی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، خدیجه نی زاری رئیس ستاد پشتیبانی بانوان خیر مدرسه ساز کشور، معاون عمرانی استانداری لرستان، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و جمعی از مدیران و خیرین مدرسه ساز استان برگزار شد.

معاون عمرانی استانداری لرستان در این جشنواره اظهار داشت: هیچ امر خیری نظیر مدرسه سازی نیست و این کار خیر از آنجا که در راستای انسان سازی است امری بی بدیل است.

محمد اصلانی با اشاره به اینکه کار خیر در همه تمدن ها و فرهنگ ها امری پسندیده است، بیان داشت: مدرسه سازی جزء بهترین کارهای خیر بوده و سرآغاز انسان سازی است.

وی گفت: هیچ جامعه ای راه سعادتمندی را کسب نمی کند مگر اینکه در زمینه انسان سازی و رسیدن به کمال گام بردارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز لرستان برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات