پوشاک مدارس استان سمنان ساماندهی می‌شود/ممنوعیت استفاده از ‌خیاطان زیرزمینی‌

لباس فرم دانش آموزان همدان رئیس مرکز اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: پوشاک مدارس استان سمنان ساماندهی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علی عبداللهی عصر امروز در کارگروه ساماندهی پوشاک مدارس استان سمنان در سازمان دانش‌آموزی این استان اظهار داشت: طرح ساماندهی پوشاک مدارس استان سمنان برای سال تحصیلی جدید با جدیت بیشتری اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اهتمام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان برای ساماندهی پوشاک مدارس استان سمنان در سال تحصیلی گذشته افزود: این طرح به سبب عدم همکاری مدیران مدارس استان سمنان در سال قبل با شکست مواجه شد.

رئیس مرکز اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به اینکه امروز باید به سمت تولید انبوه پوشاک مدارس برای کاهش قیمت‌ها و افزایش کیفیت برویم تصریح کرد: حضور خیاطان زیرزمینی سبب عدم امکان نظارت بر کیفیت دوخت پوشاک مدارس استان سمنان شده است.

عبداللهی با اشاره به اینکه با همکاری سازمان دانش آموزی استان سمنان، طرح ساماندهی پوشاک مدارس این استان برای سال تحصیلی جدید اجرایی می‌شود تصریح کرد: نظام‌نامه اجرای این طرح مهم در جلسات متعدد کارشناسی و تخصصی بررسی شده و این طرح امروز آماده اجراست.

وی با اشاره به اینکه خیاطان و تولیدکنندگان پوشاک استان سمنان توانایی تولید ارزان لباس فرم مدارس از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی را دارند عنوان کرد: با اجرای این طرح جلوی فعالیت زیرزمینی در مدارس استان سمنان گرفته و به‌کارگیری مدارس استان سمنان از خیاطان زیرزمینی ممنوع شود.

رئیس مرکز اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به وجود ابزار نظارتی قوی در این سازمان و اتحادیه‌های صنفی تصریح کرد: بر اساس قانون نظام صنفی، وجود 5 کمیسیون مهم شامل کمیسیون‌های «حل اختلاف»، «آموزش»، «فنی»، «بازرسی» و «رسیدگی به شکایات» سبب شده تا ابزارهای نظارتی کافی برای برخورد با تخلفات احتمالی در واحدهای صنفی وجود داشته باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پوشاک مدارس استان سمنان ساماندهی می‌شود/ممنوعیت استفاده از ‌خیاطان زیرزمینی‌» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات