گردش مالی 65 میلیاردی تولید لباس مدارس استان سمنان در سال

لباس فرم مدارس رئیس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان با اشاره به اجرای طرح ساماندهی پوشاک مدارس در این استان از گردش مالی ۶۵ میلیاردی ریالی تولید لباس مدارس این استان در سال خبر داد و گفت: قیمت‌های تولید پوشاک مدارس در استان سمنان یکسان‌سازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدرضا عامریان عصر امروز در نشست کارگروه ساماندهی پوشاک مدارس استان سمنان در سازمان دانش‌آموزی این استان اظهار داشت: با اجرای طرح ساماندهی پوشاک مدارس سعی شده است تا مشکلات احتمالی آن رفع شود.

وی با اشاره به گردش مالی بالای تولید پوشاک مدارس در استان سمنان تصریح کرد: تهیه و دوخت پوشاک مدارس استان سمنان حدود 65 میلیارد ریال گردش مالی ایجاد می‌کند؛ درحالی که تا کنون نظارت چندانی بر نحوه هزینه این مبلغ هنگفت نبوده است.

رئیس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان با اشاره به اینکه اختلاف بسیار زیادی بین پوشاک تولیدی برای دانش‌آموزان دو شهرستان مختلف استان سمنان و حتی دو مدرسه از یک شهر در این استان وجود دارد تأکید کرد: با اجرای طرح ساماندهی پوشاک مدارس، قیمت‌های تولید پوشاک مدارس در استان سمنان یکسان‌سازی می‌شود.

عامریان با اشاره به اینکه استفاده از خیاطان فاقد مجوز کسب و پروانه صنفی از سوی برخی از مدارس استان سمنان یکی از مهم‌ترین مشکلات تولید پوشاک در مدارس استان سمنان بوده است گفت: این مهم سبب شده بود که پاسخگویی تولیدکنندگان لباس مدارس استان سمنان در برخی موارد به حداقل برسد.

وی با اشاره به پیش‌بینی ابزارهای نظارتی قوی در اجرای طرح ساماندهی پوشاک مدارس از تشکیل دو کمیته سیاستگذاری و طرح و رنگ در اجرای این طرح خبر داد و افزود: کارگروه مد و لباس استان سمنان با ستاد اجرای طرح ساماندهی پوشاک مدارس این استان همکاری می‌کند.

رئیس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان خاطرنشان کرد: در اجرای طرح ساماندهی پوشاک مدارس استان سمنان ضمن حمایت از تولیدکنندگان بومی در این استان، برای خانواده‌ها نیز صرفه اقتصادی ایجاد می‌شود و از این طریق گام دیگری در تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی آموزش و پرورش استان سمنان برداشته خواهد شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گردش مالی 65 میلیاردی تولید لباس مدارس استان سمنان در سال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات