200 حلقه چاه غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری از 51 تا 92 درصد پّر و مسدود می‌شو‌د‌

مسدود چاه سرپرست شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۲۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در استان از ۵۱ تا ۹۲ درصد پّر و مسدود شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، فتح‌الله صابرپور امشب در ستاد اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه امسال 136 عدد کنتور هوشمند روی چاه‌های آب چهارمحال و بختیاری نصب می‌شود، اظهار داشت: سال گذشته 171 کنتور هوشمند بر روی چاه‌های استان نصب شد که شهرستان شهرکرد با 61 عدد بیشترین و اردل و کیار با 11 کنتور کمترین سهم را داشته‌اند.

وی با بیان اینکه از آغاز اجرای طرح نصب کنترل هوشمند تا پایان سال گذشته 766 عدد کنتور در استان نصب شده است، افزود: امسال 136 عدد کنتور هوشمند دیگر روی چاه‌های استان نصب می‌شود.

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: نصب کنتور هوشمند بر روی چاه‌ها سبب مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی و جلوگیری از اضافه برداشت آب می‌شود.

صابرپور با اشاره به وجود 5 هزار و 31 حلقه چاه مجاز در استان خاطرنشان کرد: 260 حلقه چاه غیرمجاز و 37 حلقه چاه مشمول ماده واحده در استان وجود دارد.

وی تصریح کرد: سال گذشته 109 حلقه چاه غیرمجاز در استان پّر و مسدود شد که بیشترین تعداد چاه مسدود شده برابر با 53 حلقه و مربوط به شهرکرد، بن و سامان و کمترین تعداد با 4 حلقه چاه مربوط به ارل و کیار بود.

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال 200 حلقه چاه غیرمجاز در استان از 51 تا 92 درصد پّر و مسدود شوند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «200 حلقه چاه غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری از 51 تا 92 درصد پّر و مسدود می‌شو‌د‌» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات