اجرای 220 پروژه استانداردسازی سیستم گرمایشی در مدارس استان قزوین

نوسازی مدارس مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: ۲۲۰ پروژه استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس استان قزوین با اعتبار بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال انجام شد.

عسگرعلی جوانبخت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: با توجه به شاخص‌های توسعه‌یافتگی مدارس در قالب جایگزینی تجهیزات جدید به‌جای تجهیزات قدیمی، 220 پروژه استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس استان قزوین با اعتبار 200 میلیارد ریال با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز انجام شد.

وی عنوان کرد: یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های اداره‌کل نوسازی مدارس استان قزوین حذف بخاری‌های گازی و نفتی از مدارس روستاهای استان قزوین در قالب پروژه سیستم حرارت گرمایشی بوده که در این زمینه به 60 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

جوانبخت افزود: 18 پروژه احداث مدرسه در استان قزوین در حال اجرا است که 10 پروژه آن تا پایان شهریور سال 95 تکمیل و تحویل داده می‌شود و همچنین 80 درصد از 4 پروژه عملیاتی 15 کلاسه نیز تکمیل شده که اعتبار 1میلیارد و 700 میلیون تومان برای 4 پروژه اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش تراکم جمعیت در شهرک مهرگان، احداث 57 فضای آموزشی در شهرک مهرگان مورد نیاز است که این تعداد از فضای آموزشی همزمان با سکونت مردم در شهرک مهرگان در هر سال باید 3 مدرسه در شهرک مهرگان ساخته شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان قزوین خاطرنشان کرد: دبیرستان اتباع خارجه ناصرآباد استان قزوین با اعتبار 1 میلیارد و 700 میلیون تومان توسط اداره نوسازی مدارس استان قزوین احداث شده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای 220 پروژه استانداردسازی سیستم گرمایشی در مدارس استان قزوین» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات