نقاط حادثه‌خیز سه راهی سلطانیه و محور خرمدره در استان زنجان برطرف شد

شیرمحمدی رئیس پلیس‌راه استان زنجان با اشاره به اینکه تعریض محور ارمغان‌خانه - زنجان و دندی- زنجان باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: از جمله محورهای حادثه‌خیز در زنجان جاده دندی و ارمغانخانه است.

علی‌اصغر شیرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان، با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون چندین تصادف مرگبار در محور دندی گزارش شده است، اظهار داشت: به منظور کاهش تصادفات تعریض این محورها باید در اولویت قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون از مجموع کشته‌شدگان جاده‌ای در زنجان سه فوتی در محور دندی رخ گزارش شده است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان عامل اصلی در بروز تصادفات منجر به فوت در محورهای حادثه‌خیز همچون ارمغانخانه و دندی را خطای انسانی دانست و افزود: متاسفانه در این محورها رانندگان به هنگام تردد سرعت مطمئنه را رعایت نمی‌کنند.

وی ابراز کرد: توجه به علائم راهنمایی و رانندگی و نیز رعایت سرعت مطمئنه می‌تواند در کاهش تصادفات در محورهای حادثه‌خیز و پرتصادف نقش تاثیر‌گذاری داشته باشد.

شیرمحمدی با بیان اینکه سال گذشته در حدود 70 نقطه حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی استان گزارش شده بود، بیان کرد: بیش از 50 مورد از این نقاط برطرف شده است.

وی با اشاره به اینکه اصلاح نقاط در برخی از محورهای حادثه‌خیز باقی‌مانده نیاز به اعتبار قابل توجهی دارد، افزود: در برخی از این محورها همانند ارمغانخانه و دندی که بخش قابل توجهی از تصادفات مرگبار را به خود اختصاص می‌دهند نیاز به تعریض دارند.

رئیس پلیس راه استان زنجان با تاکید بر اینکه در سال‌های گذشته بخش زیادی از تصادفات در محور سه راهی سلطانیه و محور خرمدره رخ می‌داد، یادآور شد: با ایجاد تقاطع غیرهمسطح در محور سه راهی سلطانیه و دوبانده کردن محور خرمدره میزان تصادفات فوتی به صفر کاهش یافته است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقاط حادثه‌خیز سه راهی سلطانیه و محور خرمدره در استان زنجان برطرف شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات