پرسپولیس برای جذب بازیکن مشکل مالی ندارد/ نظر برانکو اعمال می شود

پرسپولیس برای جذب بازیکن مشکل مالی ندارد/ نظر برانکو اعمال می شود
1&Ì3 GÌ'* E/Ì1G ('4¯'G ~13~HDÌ3 ¯A*: .H4(.*'FG 'E3'D (1'Ì ,0( ('2Ì©F E4©D E'DÌ F/'1ÌE.

جعفر کاشانی در رابطه با شرایط باشگاه پرسپولیس گفت: در حال حاضر علی اکبر طاهری به عنوان مدیریت باشگاه کارها را پیگیری می کند. کمیته فنی هم در جایی که لازم باشد به باشگاه برای جذب بازیکن مشاوره می دهد.

وی افزود: بازیکنی که به پرسپولیس می آید ابتدا باید بداند که در چه تیم بزرگی بازی خواهد کرد، زیرا هر کس که به عضویت این تیم در می آید به اعتقاد من ره صد ساله را یک شبه طی کرده است و باید به همین اندازه برای حضور در این تیم بزرگ آماده شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس برای جذب بازیکن مشکل مالی نخواهد داشت؟ تصریح کرد: خوشبختانه امسال علی اکبر طاهری به خوبی کارها را پیش می برد و برای نقل و انتقالات از نظر مالی مشکلی نخواهیم داشت.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا کمیته فنی در جذب بازیکن به کادر فنی مشاوره می دهد؟ گفت: برانکو ایوانکوویچ لیستش را به باشگاه داده و باشگاه نیز طبق خواسته های برانکو کار را پیش می برد. بازیکنی که جذب پرسپولیس می شود باید از همه لحاظ الگو باشد و فقط بحث فنی در جذب بازیکن ملاک نیست.

کاشانی در پایان تاکید کرد: کمیته فنی نیز پس از بررسی گزینه های مدنظر باشگاه و طبق نیازهای تیم، نظرش را در خصوص جذب بازیکن می دهد.
#1varzesh#برانکو_ایوانکوویچ #پرسپولیس #فوتبال #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرسپولیس برای جذب بازیکن مشکل مالی ندارد/ نظر برانکو اعمال می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات