اعضای هیات رئیسه شعب پانزده گانه بررسی اعتبارنامه های نمایندگان انتخاب شدند

به گزارش ایرنا، شعبه یک: محمدرضا تابش رئیس، صدیف بدری و سیدکاظم دلخوش به عنوان نواب اول و دوم ، ناهید تاج‌الدین و محمد محمودی به عنوان دبیران اول و دوم و محمدقسیم عثمانی به عنوان سخنگو، سیدمهدی مقدسی عضو کمیسیون تحقیق و مهرداد بائوج لاهوتی به عنوان عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس از سوی شعبه یک تعیین شدند.
شعبه دو: کاظم جلالی رئیس، سیدهادی بهادری و داوود محمدی به عنوان نواب اول و دوم، کرم علی اسدی و محمد حسینی به عنوان دبیران اول و دوم، محمدباقر عبادی به عنوان سخنگو، محمد دهقان و محمدرضا پورابراهیمی هم به عنوان اعضای کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس و کمیسیون تحقیق انتخاب شدند.
شعبه 3: اسدالله عباسی، نصرالله پژمان‌فر و شادمهر کاظم‌زاده نواب اول و دوم، عامر کعبی و علی کاظمی دبیران اول و دوم و سیدمصطفی ذوالقدر سخنگو، پاپی‌زاده و پورحسینی هم به عنوان اعضای کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس و کمیسیون تحقیق انتخاب شدند.
شعبه 4: محمدرضا کواکبیان رئیس، شمس الله شریعت‌نژاد و محمود شکری نواب اول و دوم، فاطمه سعیدی و علی گل مرادی دبیران اول و دوم و کمال الدین شهریاری سخنگو، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی و اسماعیل شهریاری به عنوان اعضای کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس و کمیسیون تحقیق انتخاب شدند.
شعبه 5: محسن کوهکن، سلمان خدادادی و هدایت الله خادمی نواب اول و دوم، منصور مرادی و مرتضی خاتمی دبیران اول و دوم و غلام محمد زارعی سخنگو، احمدعلی کیخا عضو کمیسیون آیین‌نامه و ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون تحقیق مجلس شدند.
شعبه 6: هادی قوامی رئیس، جلیل مختار و حمید گرمابی به عنوان نواب اول و دوم، یحیی کمالی‌پور و اقبال محمدیان دبیران اول و دوم و هاجر چنارانی به عنوان سخنگو، محمود صادقی به عنوان عضو کمیسیون تحقیق و رضا شیران به عنوان عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس از سوی شعبه 6 تعیین شدند.
شعبه 7: علیرضا محجوب رئیس، فرید موسوی و همایون هاشمی به عنوان نواب اول و دوم،شهاب نادری و نبی هزارجریبی دبیران اول و دوم و محسن بیگلری به عنوان سخنگو، مهدی شیخ به عنوان عضو کمیسیون تحقیق و محمود عزیزی به عنوان عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس از سوی شعبه هفت تعیین شدند.
شعبه 8: غلامرضا تاجگردون رئیس و رحیم زارع و جلال محمودزاده به عنوان نواب اول و دوم، مهدی فرشادان و محمد فیضی دبیران اول و دوم و فاطمه ذوالقدر به عنوان سخنگو، چنین بهرام پارسایی به عنوان عضو کمیسیون تحقیق و محمدعلی وکیلی به عنوان عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس از سوی شعبه 8 تعیین شدند.
شعبه 9: حسن سلیمانی رئیس؛ قاسم احمدی لاشکی و یونانن بت کلیا نواب اول و دوم، معصومه آقاپور علی شاهی و عبدالله رضیان نیز به عنوان دبیران اول و دوم و قلی الله قلی‌زاده سخنگو ، فرهاد تجری به عنوان عضو کمیسیون تحقیق و عزت الله یوسفیان ملابه عنوان عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس از سوی شعبه 9 تعیین شدند.
شعبه 10: علاءالدین بروجردی رئیس، حسن نوروزی و علی نجفی نواب اول و دوم، محمد نعیم امینی‌فر و سید حمایت میرزاده دبیران اول و دوم و هادی شوشتری سخنگو، حسین رضازاده عضو کمیسیون تحقیق و علیرضا رحیمی هم عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شدند.
شعبه 11: بهروز نعمتی به عنوان رئیس و عباس گودرزی و عدل هاشمی‌پور به عنوان نواب اول و دوم، محمدرضا منصوری و رضا کریمی به عنوان دبیران اول و دوم و سکینه الماسی به عنوان سخنگو، محمدعلی پورمختار، عضو کمیسیون تحقیق و محمد مهدی مفتح عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلش شدند.
شعبه 12: جهانبخش محبی‌نیا رئیس و محمد وحدتی و سیدصادق طباطبایی‌نژاد نواب اول و دوم، زهرا سعیدی و یوسف داوودی دبیران اول و دوم و محمد خدابخشی به عنوان سخنگو، سید ابوالفضل موسوی هم عضوکمیسیون تحقیق شد و شهبازحسن پور بیگلری از سوی شعبه دوازده به عنوان عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس تعیین شد.
شعبه 13: سید جواد حسینی‌کیا رئیس و اصغر مسعودی نایب رییس اول و ضیاء الله اعزازی ملکی به عنوان نایب رئیس دوم، سید حسن حسینی سخنگو، علی رستمیان دبیر اول و سمیه محمودی به عنوان دبیر دوم، محمد کاظمی عضو کمیسیون تحقیق و غلامرضا کاتب نیز به عنوان نماینده در تدوین آیین نامه داخلی مجلس انتخاب شدند.
شعبه 14: اکبر رنجبرزاده رئیس و محمد جواد کولیوند نایب رئیس اول و پروانه مافی نایب رئیس دوم، خدیجه ربیعی به عنوان سخنگو، رسول خضری دبیر اول و حسین هاشمی به عنوان دبیر دوم، پروانه مافی عضو کمیسیون تحقیق و علی اصغر یوسف‌نژاد به عنوان عضو کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس نیز انتخاب شدند.
شعبه 15: احمد امیرآبادی رئیس؛ سیدحسین افضلی و اکبر ترکی نواب اول و دوم و امیر خجسته سخنگو، قاسم صائبی و احمد بیگدلی به عنوان دبیر، جمالی به عنوان عضو ثابت و طاهرخانی به عنوان عضو علی‌البدل کمیسیون تحقیق و اکبری به عنوان نماینده در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس انتخاب شدند.
شبد**9103**1953 ** 1095

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعضای هیات رئیسه شعب پانزده گانه بررسی اعتبارنامه های نمایندگان انتخاب شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات