شرایط جدید و میزان واریزی متقاضیان مسکن مهر پردیس اعلام شد

شرایط جدید و میزان واریزی متقاضیان مسکن مهر پردیس اعلام شد

فارس/ شرکت عمران پردیس در تازه ترین تصمیم اعلام کرده است که متقاضیان فاز ۱۱ و فاز ۸ باید تا پایان شهریور ماه جاری حداقل واریزی خود را به ترتیب باید به ۱۴ میلیون و ۲۱ میلیون تومان برسانند،در غیر این صورت نام آنها از سامانه حذف می شود.

در اطلاعیه شماره چهار شرکت عمران پردیس آمده است: به اطلاع عموم متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس می‌رساند، به‌منظور ساماندهی بهتر و تسریع در ساخت و تحویل واحدهای مسکن مهر در فازهای مختلف شهر جدید پردیس و بر اساس تصمیم اتخاذ شده، ثبت نام‌کنندگانی که تاریخ ثبت نام آنها قبل از 29 اسفند ماه سال 91 و شماره حساب متمرکز مسکن مهر ایشان اعلام گردیده است و کمتر از 5 میلیون تومان به حساب خود واریز نموده‌اند، فقط تا پایان شهریور ماه 1392 مهلت دارند نسبت به تکمیل موجودی خود طبق اطلاعیه شماره چهار اقدام فرمایند.

بنابراین گزارش، چنانچه متقاضی واحد مسکن مهر در فاز 11(کوزو پارس) هستند، ‌مبلغ واریزی خود را حداقل به 14 میلیون و در صورتی که متقاضی واحد در فاز 8(دره بهشت) هستند، حداقل به 21 میلیون تومان افزایش دهند در غیر این‌‌صورت پس از پایان شهریور 1392 نسبت به حذف نام ایشان از سامانه اقدام می‌شود.

بدیهی است بعد از حذف از سامانه امکان برگشت ایشان به هیچ وجه فراهم نخواهد شد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرایط جدید و میزان واریزی متقاضیان مسکن مهر پردیس اعلام شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات