یازدهمین قهرمانی رئال مادرید با پنالتی مشکل گشای رونالدو+تصاویر

از ساعت 23.15 در ورزشگاه سن سیروی شهر میلان ایتالیا، تیم های همشهری رئال و اتلتیکو از مادرید، فینال لیگ قهرمانان 16-2015 را با قضاوت مارک کلاتنبرگ، داور مشهور انگلیسی شروع کردند. به گزارش تابناک ورزشی، رئالی ها در فینال دو سال پیش همین مسابقات در لیسبون توانستند بعد از به تساوی کشیدن بازی در ثانیه های پایانی، در نهایت با نتیجه 4 -1 مقابل اتلتیکوی خسته به پیروزی برسند و سرانجام دسیما یعنی دهمین جام تاریخ خود را فتح کنند. اما پس از آن دیدار، در رویارویی های دو تیم در رقابت های مختلف، این اتلتیکو بود که برتر بود و در 10 دیدار، رئال تنها در دو بازی به پیروزی رسید.
در دیدار برگشت این فصل لالیگا نبز این شاگردان دیگو سیمئونه بودند که  توانستند در سانتیاگو برنابئو با یک گل رقیب همشهری را شکست بدهند. حالا ترکیب اصلی هر دو تیم برای فینال تکراری کامل است و برای هر کدام از دو مربی این بازی آخرین فرصت برای فتح حداقل یک جام در فصل جاری است. آیا پانصدمین بازی اروپایی رئال مادرید به فتح اوندسیما منجر خواهد شد؟
از سوی زیدان و سیمئونه، ترکیب اصلی دو تیم به شرح زیر اعلام شد:
 رئال: ناواس، مارسلو، راموس، په په، کارواخال(50- دنیلو) ، کاسیمیرو، کروس(62-ایسکو) ، مودریچ، بیل، بنزما (76-واسکز) و رونالدو
دقیقه 23 / رئال مادرید یک - اتلتیکو مادرید صفر/ راموس قاتل ابدی همشهری ها
 اتلتیکو: اوبلاک، خوان فران، ساویچ، گودین، لوئیس(108-لوکاس)، آگوستو(46-کاراسکو)، گابی، کوکه، سائول، تورس و گریزمان
دقیقه 23 / رئال مادرید یک - اتلتیکو مادرید صفر/ راموس قاتل ابدی همشهری ها

دقیقه 5: فرار تند و تیز گرت بیل از میان مدافعان اتلتیکو یکقدم مانده به محوطه جریمه با خطا متوقف شد و داور یک ضربه ایستگاهی به سود رئال اعلام کرد.
دقیقه 5: ضربه ایستگاهی را بیل به صورت زمینی و محکم به دهانه دروازه فرستاد اما اوبلاک درست روی خط توپ را برگرداند و ناجی دروازه تیمش شد.
دقیقه 10: خطاهای شدید و پیاپی اتلتیکویی ها روی مچ پای بازیکنان تکنیکی رئال تا این دقیقه با کارت داور انگلیسی مواجه نشد.
دقیقه 11: نخستین خطای رئالی ها منجر به کارت زرد برای کارواخال شد. این مدافع راست مانع فرار گریزمان شد.
رئال یک - اتلتیکو صفر/ دقیقه 16: ارسال کروس از جناح چپ با ساییدن سر گرت بیل در دهانه دروازه به راموس رسید و او با پا رئال را یک بر صفر پیش انداخت تا باز هم راه گلزنی به همشهری سخت جان را نشان دهد. این گل در تصاویر آهسته مشکوک به آفساید میلیمتری بود.
رئال مادرید یک - اتلتیکو مادرید صفر/ پایان نیمه اول با برتری قوها
رئال مادرید یک - اتلتیکو مادرید صفر/ پایان نیمه اول با برتری قوهاشادی گل کاپیتان راموس بعد از گل برای رئال. او با دومین گلش در فینال به مسی و رونالدو رسید
دقیقه 30: بازی بعد از گل رئال مادرید با میدان داری این تیم و عقب بازی کردن اتلتیکو ، آرام شد. نمایش شاگردان سیمئونه در حالت باخته هم چندان تفاوتی با قبل نکرد.
دقیقه 43: گریزمان با حمل توپ پشت محوطه جریمه موقعیت مناسبی بر شوتزنی پیدا کرد اما ضربه نهایی اش کم رمق بود و از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.
دقیقه 46: در آغاز نیمه دوم سیمئونه فرناندز را بیرون کشید و کاراسکو را به زمین فرستاد تا ترکیب تیمش را هجومی تر کند.
دقیقه 47: تورس درون محوطه جریمه با خطای په په نقش بر زمین شد تا داور پنالتی بگیرد.
دقیقه 47: گریزمان جوان پشت ضربه تعیین کننده پنالتی ایستاد و آن را محکم به تیر افقی بالای سر ناواس زد تا بازی همچنان به سود رئال باقی بماند.
یازدهمین قهرمانی رئال مادرید با پنالتی مشکل گشای رونالدو
دقیقه 50: زیدان مجبور شد کارواخال مدافع کلیدی خود در جناح راست را به دلیل مصدومیت تعویض کند و دنیلو را با پیشینه بازی های ضعیف به میدان بفرستد. کارواخال با یک کارت زرد و چشمانی اشکبار زمین را ترک کرد.
یازدهمین قهرمانی رئال مادرید با پنالتی مشکل گشای رونالدو+تصاویر
دقیقه 54: اتلتیکو که با آغاز نیمه دوم فشار را بر دروازه حریف همشهری زیاد کرده بود روی کرنر و ضربه های متوالی بازیکنانش می توانست گل مساوی را بزند اما هر سه ضربه سر و پای آنها ناقص بود و در نهایت راهی خارج از چارچوب شد.
دقیقه 59: سائول توپ ارسالی از جناح چپ را با ضربه زیبا و تکنیکی روانه دروازه رئال کرد اما با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه 60: تورس بخاطر خطا روی راموس در میانه میدان، کارت زرد گرفت.
دقیقه 70: مانور استادانه مودریچ در میانه میدان و پاس طلایی او در جناح راست بنزما را با اوبلاک تک به تک کرد اما ضربه نهایی کریم بنزما در زاویه نه چندان باز، به بدن گلر اتلتیکو خورد. در این صحنه رونالدو مقابل دروازه خالی بود.
دقیقه 76: زیدان سومین تعویضش را هم بدون اینکه تحت فشار باشد انجام داد تا یک ریسک خطرناک را مرتکب شود.
دقیقه 78: بالاخره یک فرصت نصیب رونالدو شد اما ضربه مستقیم کریس در آغوش اوبلاک آرام گرفت.
دقیقه 79: هجوم دامنه دار و همه جانبه رئال به شش قدم اتلتیکو تا آستانه فروپاشی دروازه حریف پیش رفت اما کار تمام نشد و اوبلاک ناجی شد.
رئال یک - اتلتیکو یک/ دقیقه 81: کار تیمی تمرین شده اتلتیکو از جناح چپ رئال با فرار خوان فران و ارسال سریع و بدون وقفه او به آستانه دروازه رئال رسید تا کاراسکو همه چیز را برابر کند.
یازدهمین قهرمانی رئال مادرید با پنالتی مشکل گشای رونالدو
یازدهمین قهرمانی رئال مادرید با پنالتی مشکل گشای رونالدو
دقیقه 83: اتلتی که بعد از گل تساوی بازی را در اختیار گرفت، روی ارسال از چپ برای تورس خطرساز شد اما ضربه بیرون پای این مهاجم به اوت رفت.
دقیقه 86: کرنر مودریچ درست روی سر بیل فرود آمد اما او قدر این فرصت را ندانست و ضربه سرش راهی بالای دروازه شد.
دقیقه 92: روی ارسال ایستگاهی، رئالی ها جلو کشیدند و در ضدحمله راموس سراسیمه کاراسکو را سرنگون کرد و کارت زرد گرفت. اعتراض شدید گابی موجب اخطار برای وی شد.
دقیقه 2 وقت اضافه: دنیلو از کاراسکو جا ماند و با گرفتن پیراهن  و دست او کارت زرد گرفت.
دقیقه 4 وقت اضافه: کرنر ارسالی ایسکو روی سر رونالدو فرود آمد اما به شکل معجزه آسایی ضربه در آغوش اوبلاک آرام گرفت.
دقیقه 13 وقت اضافه: رونالدو ، فران را جا گذاشت و پاس او با تاثیر رو به عقب واسکز به زیر پای بیل رسید اما شوت سنگین او به مدافعان اتلتی برخورد کرد و بلوکه شد.
دقیقه 19 وقت اضافه: په په هم بالاخره با خطا روی گابی در ضدحمله کارت زرد دریافت کرد.
دقیقه 25 وقت های اضافه: دومین تعویض اجباری سیمئونه در لحظات پرفشار بازی هم انجام شد و کوکه جای خود را به باردی داد.
دقیقه 30 وقت های اضافه: رئال مادرید که در نیمه دوم وقت اضافه جلو کشیده بود در چهار دقیقه پایانی فشار آورد اما خستگی شدید ناشی از دوندگی زیاد و فشار بدنی آخر فصل مانع تمرکز و گلزنی ستاره های این تیم شد.
ضربات پنالتی
رئال 1-گل واسکز2- گل مارسلو3- گل بیل4- گل راموس5- گل رونالدو
اتلتیکو1- گل گریزمان2- گل گابی3- گل ساول4- اوت فران

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یازدهمین قهرمانی رئال مادرید با پنالتی مشکل گشای رونالدو+تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات