همایش ملی نظارت کارگاهی در استان یزد آغاز به کار کرد

به گزارش ایرنا، عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی در این همایش که با حضور 400مهندس نظام منهدسی کشور برگزار شد با اشاره به تدوین و ابلاغ خط مشی 17 گانه سازمان گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان یک امر مهم برجسته شده است.
بدیعی از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که با مشارکت شهرداری در جهت عملیاتی کردن طرح نظارت کارگاهی پیش گام شده تقدیر کرد.
علیرضا فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی یزد هم در این همایش اظهار امیدواری کرد که با جمع بندی و تدوین نتایج کار این کمیسیون ها و ارائه آن به شورای مرکزی گام موثری در جهت تحکیم و تقویت مبانی نظارت کارگاهی در ساختمان های گروه 'ب' به بالا توسط سازمان برداشته شود.
در ادامه نایب رئیس اول سازمان و دبیر این همایش گفت: مهندسان حاضر در این همایش، فرهیختگانی هستند که هیات مدیره های نظام مهندسی ساختمان استان های سراسر کشور را نمایندگی می کنند.
محمدرضا جواهری افزود: در جلسات کمیسیون ها وظایف مهندس ناظر کارگاهی، تدوین سرفصل آموزش های تکمیلی ویژه مهندس ناظر کارگاهی و تهیه شیوه نامه نحوه ارزشیابی و رتبه بندی مهندس ناظر کارگاهی تهیه و تدوین خواهد شد.
در ادامه این همایش، اعضای شورای مرکزی سازمان، اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان یزد، جمعی از روسا و اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان ها و برخی از مسئولان استان یزد با تشکیل کمیسیون های تخصصی سه گانه به بحث و بررسی ابعاد نظارت کارگاهی پرداختند.
با پایان کار کمیسیون ها نیز از صبح فردا نشست اصلی همایش ملی نظارت کارگاهی در سالن غدیر یزد برگزار می شود.
6197/1968

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همایش ملی نظارت کارگاهی در استان یزد آغاز به کار کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات