نماینده پارلمان الجزایر خواستار توضیح درباره اعطای روادید کشورش به خبرنگار صهیونیست شد

به گزارش ایرنا «حسن عریبی» روز شنبه در نامه ای به «رمطان لعمامره» وزیر خارجه الجزایر، خواستار روشن شدن این موضوع شده است.
رسانه های الجزایر اخیراً از گزارشی خبر دادند که روزنامه صهیونیستی معاریو به قلم «گیدئون کوتز» آن را منتشر کرد. وی توانسته بود با هیأت رسانه ای همراه «امانوئل والس» نخست وزیر فرانسه روزهای 9 و 10 آوریل وارد الجزایر شود.
در گزارش گیدئون کوتز با عنوان «روزهای سفر یک اسرائیلی به الجزایر» آمده است که شهروندان الجزایری نگران اوضاع افتصادی و بیکاری در کشورشان هستند و نسبت به وضع سیاسی ناامیدند و از اسلام افراطی بیم دارند.
حسن عریبی از حزب «جبهه عدالت و توسعه» (حزبی با گرایش اسلامی) درباره چگونگی اعطای روادید به این خبرنگار صهیونیست و همکاری برخی مقامات دولتی با وی در زمینه تهیه گزارشی در باره الجزایر، سوال کرده است.
وی در صفحه فیس بوک خود نوشته که این خبرنگار صهیونیست با گرفتن عکس های انحصاری به موضوعی درباره الجزایر پرداخته و آن را در روزنامه ای که نزدیک به جناح راست افراطی است، منتشر کرده است.
وی می افزاید: معاریو روزنامه ای است که همواره با سخره گرفتن خون شهدای فلسطین و نوشتن برخی مقالات و تحلیل ها، جنایات رژیم صهیونیستی را توجیه می کند.
شبد**1480**1504

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماینده پارلمان الجزایر خواستار توضیح درباره اعطای روادید کشورش به خبرنگار صهیونیست شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات