خیرین مدرسه‌ساز ۲۵۶ پروژه آموزشی را در لرستان ساختند

 به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی رضوی شامگاه شنبه در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان به میزان مشارکت خیرین مدرسه ساز در سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: درسال گذشته تعداد ۸۲۳ نفر در استان در امر مدرسه سازی مشارکت کردند که ۱۲۳ نفر از آن ها خیر بانو، ۶۵۶ خیر مرد و ۴۴ نفر خیر حقوقی بودند.

وی افزود: همچنین سال گذشته بنیاد برکت، قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء، شرکت ها و بانک ها نیز در امر مدرسه سازی مشارکت کردند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان بیان داشت: تا پایان هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تعداد ۲۲۹ پروژه درغالب ۹۵۵ کلاس درس با زیربنای ۹۵ هزار و ۳۰ متر مربع در استان احداث شد.

رضوی اضافه کرد:  بعد از هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در سال گذشته ۵۵ پروژه در قالب ۱۸۱ کلاس درس با زیربنای ۲۲ هزار و ۵۶۶ متر مربع در دست اجرا بود که خوشبختانه ۲۷ پروژه در قالب ۷۷ کلاس درس با زیربنای هفتت هزار و ۷۸۶ متر مربع در پایان سال ۹۴ تکمیل و تحویل آموزش و پرورش داده شد.

وی گفت: درحال حاضر ۲۸ پروژه درقالب ۱۰۴ کلاس درس و زیربنای ۱۴ هزار و ۷۸۰ متر مربع در دست اجرا بوده  که تا شهریور ماه سال ۹۵ باید تحویل آموزش و پرورش استان قرارداده  شود.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان عنوان کرد: تا کنون ۲۵۶ پروژه شامل هزار و ۳۲ کلاس درس با کمک مردم خیر و نیک اندیش، شرکت ها و بانک های استان لرستان توانسته ایم بسازیم و تحویل آموزش و پرورش استان دهیم.

وی به اجر و پاداش کسانی که در راستای امر مدرسه سازی قدم برمیدارند اشاره کرد و گفت: حتی با کمک های ناچیزی که به اندازه یک خشت باشد می توانیم در امر مدرسه سازی کمک کنیم که ثواب و مرحمت الهی این امر همانند ثواب خیرین مدرسه ساز است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خیرین مدرسه‌ساز ۲۵۶ پروژه آموزشی را در لرستان ساختند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات